Jump to content

Ručna -> Automatska klima


Recommended Posts

Pitanje, što mi je sve potrebno da svoju ručnu klimu pretvorim u automatsku?

 

Lik na suzuki forumu prodaje u dijelove rastavljenog swifta sa automatskom klimom pa pitam;7

 

Jasno mi je da trebam naravno ovo;

 

IMAG0851.jpg

 

al dal trebam još što , i što?

 

i dal je to previše posla/neisplativo ili se da relativno jednostavno izvest?

Link to comment
Share on other sites

huhuh

 

ja sam na polu to radio bolje da neznaš sta sam sve mjenjo ;)

 

od kutije ispod armature sa svim senzorima itd

kompletnu instalaciju unutrasnjeg prostora

displey je najmanja stavka u tom ;)

i

naj jednostavnije da sve uzmes od njega

i prebacis ;)

Link to comment
Share on other sites

da, bolje ti je kupiti sve komplet i prebaciti.....wildD isto kemijao i ne znam u kojoj je to fazi....

ali po meni najbolje naći takav razbijeni auto, kupiti ga, rastvoriti i uzeti što ti treba i prebaciti u svoj, a ono što si prije imao u svojemu prebaciš u taj karambol i prodaš dalje :)

Link to comment
Share on other sites

Kontrole (display), senzor(e) temperature (unutarnje i vanjske), senzor za sunce, ako je ručna klima na sajle onda i kutiju ventilacije (ili možda samo servo motore) + ožičenje, ako je ručna klima digitalna onda MOŽDA ne treba kutiju mjenjati niti ožičenje, i može se dogoditi da trebaš i ventilator prebaciti..Mislim da je to minimum kod većine auta da bi se ručna prebacila na automatsku..

Edited by entuzijast
Link to comment
Share on other sites

da voziš bmw nebi ništa trebao osim kontrole :D

 

Nije bas tako. doduse nije E46 vec X3 ali je baziran na E46. Komplikacije do boli, treba ti hrpa motora, senzora i slicnih stvari i na kraju sve to ne radi kako treba jer fali jedan senzor na prednjem staklu koji se ne moze naknadno staviti ni ako razbijes prednje staklo (originalna ifor iz BMW Munchen). Uglavnom - sizifov posao...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...