Jump to content

Golf IV GTi 1,8 turbo ?


Recommended Posts

Astra je prodana 99 % i čekam dečka da dođe po auto....

 

 

Nisam specificirao ništa posebno niti imam nešta konkretno...Gledam ovako svašta po oglasnicima i sve ovisi kada rasprodam sve Opel što imam s kojom cifrom ću raspolagati...Ne želim dizati kredit i ostalo tako da cifra koju ću imati je oko 5000 eura recimo do kraja 6 mjeseca otprilike...Za tu cijenu gledam nešta minimalno 150 ks sa klimom obavezno i sa tendencijom čipanja da mogu nekada odvesti koju trku u 15 sekundi :)...............Baš i ne preferiram golfa tj više mi smrdi nego što mi se sviđa ali uzeo bih nešta novije,da se barem pomaknem 5 godina od godišta Astre :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.njuskalo.hr/auti/audi-a3-1.8-t-oglas-5238751

 

ovo je od juke s foruma ak se ne varam...a i blizu ti je auto..rađe audia za istu lovu

 

 

hoće barem 5 godina mlađi auto od astre

 

ja sam isto mišljenja da je A3 u odnosu na G4 puno bolji auto ali........

 

 

samo prenosim, možda te i ovo zanima

 

 

http://www.crotuners.com/forum/index.php?topic=25553.0;topicseen

 

s tim može voziti 15 klasu jedino ak se vozi niz sljeme.....:D

Link to comment
Share on other sites

leona imas negdi u našim autima,ukratko,2001.12mj,1 rega 4. 2002,150 000km,ja sam drugi vl.,u mene je od 60000km,auq motor 180 ps,o.ct chip na 205ks,fmic,brembo 4 klipa,310mm x 32 mm prednji disk,zadnji diskovi samoventilirajući od s3,pleteni lajtunzi kocnica,od s3 usisna grana(stavljena radi fmic-a),helix kuplung kit, izgled promijenjen u fr look(km sat bijeli,oba branika,u garaži čekaju montažu pragovi),4 air baga,koža na struju origigi,možda ostavim i muziku(jvc kd-sh 77,dva rockforda 4 i 2 kanala,sub helix,front,phase linear 165 i nešto),felge 18" zlatne ultraleggera,boja auta crvena sa perlom,klimatronik,trenutno auspuh originalni,ali imam i full protočni,samo zadnji remus lonac inox fi 70x 1.5,na 140tkm promijenjen zupčasti,pumpa, natezač,sviće i svi filteri,ne troši ulje,troši 15 litara 100tke,rega cca 4000kn,ode ove godine se više ne plača 1000kn godišnjeg poreza, da bi ja bija zadovoljan,osim večeg turba,treba još poštene gewinde i farove sa lećom i ksenonima,imam još spremne powerflexe za zadnji trap,na donjem nosaču motora je powerflex,nova su i gornja dva,spušten je eibach federima 3cm ,ali traži još,vjerovatno ima još toga,pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Raspolažem sa cca 5000 eura trenutno...Fržop mi je dao preporuku za jedan A3 1,8T quattro sa 180ks...Dečko mi je sve iskreno napisao što i kako i mislim da će biti taj samo da javi koja je zadnja cijena:).....Malo ga čipati i to je to ...

 

Klima uređaj - automatski , ABS , ASR , ESP, El.

podizači stakala , Daljinsko centralno zaklj., el. šiber, Sjedala na struju,

Naslon za ruku, Sport paket: ovjes + interijer, Alu 16" i Alu 15" sa zimskim gumama(vožene 1 sezonu), Autoradio Alpine IDA-x311rr +

CD Changer..

 

sdc13274.jpg

 

Jedino što me malo muči a to je kaže da troši 3-4 deci ulja na 1000 km...Vjerovatno je već turbo lošiji pa bi ga trebalo dati reparirati ,neznam jel to normalno za te motore :)

Link to comment
Share on other sites

Raspolažem sa cca 5000 eura trenutno...Fržop mi je dao preporuku za jedan A3 1,8T quattro sa 180ks...Dečko mi je sve iskreno napisao što i kako i mislim da će biti taj samo da javi koja je zadnja cijena:).....Malo ga čipati i to je to ...

 

Klima uređaj - automatski , ABS , ASR , ESP, El.

podizači stakala , Daljinsko centralno zaklj., el. šiber, Sjedala na struju,

Naslon za ruku, Sport paket: ovjes + interijer, Alu 16" i Alu 15" sa zimskim gumama(vožene 1 sezonu), Autoradio Alpine IDA-x311rr +

CD Changer..

 

sdc13274.jpg

 

Jedino što me malo muči a to je kaže da troši 3-4 deci ulja na 1000 km...Vjerovatno je već turbo lošiji pa bi ga trebalo dati reparirati ,neznam jel to normalno za te motore :)

 

Malo je puno, ali ako toliko troši onda bi trebao i dimiti! Poneki 2.0 TFSI motori npr. znaju trošiti ulje, al to je onak normalno jer nema nikakvih popratnih problema uz to, recimo od starog A4 popije jedno litru na 4-5kkm, al nikad nikakvih problema, ne dimi niti malo, to je tak izgleda normalno. A moj recimo niš ne troši iako imam 2x veću snagu. A moguće je i da ti je stvarno turbina pri kraju pa bi je trebalo dati na reparaciju, to ti je nekih 3000kn i imaš novu za sljedećih 150kkm

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...