Jump to content

Golf IV GTi 1,8 turbo ?


Recommended Posts

Evo zanima me par stvari za gore navedeni auto..Budući da sam prodao svoju astru i čekam kupca gledam VAG aute tipa A3 1,8T ,Golf IV 1,8T,Passat prije redizajna,A4 i slične i našao sam jednu četvorku GTI malo udarenu sa direktnim plinom za relativno iste pare koje ću dobiti za astru...

 

jel ima tko kakvih iskustava kakav je taj 1,8T 150 konja u četvorci....Kažu svi da je četvorka najsporija od svih sa 1,8 T motorom..Koje su prednosti i mane :)

 

Sve informacije dobrodošle :)

Link to comment
Share on other sites

hahaha na ovom filmicu i je 1.8T sa 180ks (golf gti 25th anniversary).

Prodaje se jedan crveni takav na njuškalu, auto mi izgleda vrhunski ali neznam ako je bio šta razbijan/razvaljen/neodržavan...

 

imaš link, ja ne mogu nać..

Link to comment
Share on other sites

čekaj, ti ovo misliš mijenjati za ovu kalešinu?!

da rezimiramo, tip ima turbaka s plinom za kojeg ili

a) očigledno nema para ni za tankati, a kamo li održavati ili

b) ima bar 200.000 km više nego što govori jer plin na turbo je koštao pun k previše da ga se ne bi vozilo ili

c) kombinacija a i b, s obzirom na sveukupno stanje auta rekao bi da je to najvjerojatnija opcija

 

potvrda za c je to šta je barem mogao dati 200 kn za pofarbati taj blatobran, nema oem felge jer ih je vjerojatno prodao da bi pokrpao prednji kraj koji je 100% on razvalio, jer da nije pokrpao bi ga neki limar preko osiguranja.

i taj simoni racing prag mi ne ulijeva povjerenje u razum vlasnika...

spušten je na nekim šuštama koje bi također mogle biti simoni racing..

 

 

LOL

 

Na autu se nije štedjelo kada je bilo u pitanju održavanje.

Vlasnik auta 5 god.

Edited by Bubi
Link to comment
Share on other sites

iskreno glupi su mi ovakvi komentari a nitko nema konkretne info o autu, vec samo slike.

moze bit da je auto bombon, ali se covjeku neda jebat, bla bla, nebitno koji razlog

 

odes, pogledas, znas puno vise

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...