Jump to content

trese na ubrzanu


Recommended Posts

Decki, trebam pomoc. Auto mi prilikom ubrzanja trese, odnosno vibrira.

Imam osjecaj kao do dolazi od getribe, odnosno, neki od zglobova

Naime, slican problem sam imao sa f17 getribom, ali je treslo i kod ubrzanja i pustanja gasa, razlog tome je bila getriba koja je "prdnula". Zasto mislim da nije getriba sada, jerbo se to dogadja samo kod ubrzanja. Molim vas, nekako pomozite prije nego se bacim u ogroman trosak nepotrebnih stvari. Siguran sam da ima ljudi koji su imali istu stvar. Hvala :)

Link to comment
Share on other sites

Nosaci su dobri, seleni takodjer, jedini nisam siguran za desnu poluosovinu. Jer ona ima neki nosac sa lezajem koji se zqvidava na blok, tako da postoji mogucnost da je taj faking nosac otpusten.. ma da, iskreno sumnjam da je.. jbt. Toliki sam baksuz da to nisu istine... :(

Link to comment
Share on other sites

2 Roman - jel se to da zamjenit?

2 fabioso - ne bi htio da su unutarnji zglobovi jerbo, ne mozes samo zglob usrani kupit, nego cijelu poluosovinu.. decki u opelu su "jako susretljivi sto se tice takvih komada, ako se ne varam, receno mi je cca 500 E/komad. I to samo unutarnji zglob sa osovinom, bez vanjskog zgloba.. uzas..

Link to comment
Share on other sites

2 pele - jel to znaci bye bye f23? :((

 

diferencijal nije problem promjeniti, ako je do njega....

 

ovakav problem nije bas specifican jer ima vise toga kaj bi mogl uvjetovati tom ponasanju. najvjerovatnije je nesto sa getribom, po mom sumnjam na diferencijal, ali opet se to nece znat dok se ne rastavi getriba.

Edited by pelepelezg
Link to comment
Share on other sites

Cek, oprosti, znak od mecke na lezaju od poluosovine?? Jesam li dobro shvatio? Jel se taj lezaj moze promjenit?

Da li postoji netko tko reparira getribe, da zna taj posao odradit kako spada i da daje garanciju na svoj rad? Te koliko moze ta igra kostat? Cca? Mozda ce netko od vas decki moci negdje pogledat, neki epc ili tis od opela, oznaka getribe je f23, vidio sam po stranim forumima da decki kazu da recimo od astre g 2.0dti odnosno, y20dtl ili dth, koji imaju istu oznaku getribe, ne ide na ovaj blok.. navodno zbog razlike u polozaju alnasera?? Ima par modela od opela koji imaju istu oznaku getribe, i olfo to ne ide gore.. e sad meni nije jasno, jel su ljudi u opelu mutavi pa rade 320 000 vrsta getriba?? Malo mi glupo kupit macka u vreci ako ne ide, a fakat je posao za iscupat getribu na astri..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...