Jump to content

VW znalci pomoć oko swapa


Recommended Posts

Frend ima Polo 2002g sa 1,2 motorom i 3 cilindra...i sad je taj motor pred riku pa sam mu savjetovao da ubaci neki 1,4 ili 1,6...sve igra ulogu samo da je 4 cilindra. Ono što mene zanima je, koji motor ide unutra sa najmanje muke? Ima li koji da su nosači isti ili većina agregata tako da bude p'n'p? Znači swap sa što manje kemije :)

 

 

tnx

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ja sam iskreno zaboravio skroz na ovu temu i mom trocilindričnom frendu je polako jako hitno pa bih molio ako ima neko na pm da mi ponudi jel ima šta za taj polo...može isti motor, može jači...samo da je pogonjen benzinom i što manje kemije oko ugradnje....tnx

Link to comment
Share on other sites

vidi koji ti tocno ide unutra pa cemo ga pronaci ;)

 

naći ćeš ti qrac od ovce....zvao sam te već u vezi toga, kao i u vezi svakog vw problema pa nisi nabavio još ni osigurač a ne motor :D tako da tebe obilazim u širokom luku...osim kad treba piti i jesti :D

Link to comment
Share on other sites

ja sam iskreno zaboravio skroz na ovu temu i mom trocilindričnom frendu je polako jako hitno pa bih molio ako ima neko na pm da mi ponudi jel ima šta za taj polo...može isti motor, može jači...samo da je pogonjen benzinom i što manje kemije oko ugradnje....tnx

 

 

imam 1.4

ima oko 130 000km

 

http://www.myhraweb.com/showthread.php?38534-P-dijelovi-Polo-00-5-vrata-prednji-dio-razbijen

dobru cijenu ćemo složit ovisno o tome kaj ti sve treba, jedino neke sitnice treba nabavit jer su stradale u sudaru

Link to comment
Share on other sites

naći ćeš ti qrac od ovce....zvao sam te već u vezi toga, kao i u vezi svakog vw problema pa nisi nabavio još ni osigurač a ne motor :D tako da tebe obilazim u širokom luku...osim kad treba piti i jesti :D

 

kad nikad neznas sta trebas :lol::lol:

stalno bi neko vti u vw-a..a to ti nedam

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...