Jump to content

Ford Focus 1.4 16V bobina


Recommended Posts

Može pomoć...!

 

Na focusu 1.4 2002 godi. riknula je bobina i skurila neke dijelova u ECU,kupili novu bobinu,svjećice,naručili nove tranzistore i čip,popravili ECU,auto pali i vozi sve super,i danas opet probije bobina i neće upaliti,daje iskru na 1-4 cilindru,a 2-3 cil. ne daje iskru...?

Još neznam šta je s ECU čekam da dođe električar da vidi jel je opet nadrapao ECU....

Link to comment
Share on other sites

Može pomoć...!

 

Na focusu 1.4 2002 godi. riknula je bobina i skurila neke dijelova u ECU,kupili novu bobinu,svjećice,naručili nove tranzistore i čip,popravili ECU,auto pali i vozi sve super,i danas opet probije bobina i neće upaliti,daje iskru na 1-4 cilindru,a 2-3 cil. ne daje iskru...?

Još neznam šta je s ECU čekam da dođe električar da vidi jel je opet nadrapao ECU....

 

Probaj ubuduce staviti oko 5A osigurac na svaku bobinu(normalno na +), to bi trebalo zastiti izlaze dok se ecu zblesira.

Link to comment
Share on other sites

ja sam ima isti motor i roknula bobina 2 puta u par miseci. Kad je mijenjana 1.put?

mjenjao je prije dvije godine bobinu,stavio je original i ta je sada riknula i skurila neke dijelove u ECU,sad smo stavili neku jeftinu Valeo bobinu,složili ECU,auto vozi uredno i odmah drugi dan je riknula,e sad moramo provjerit jel je opet nadrapao ECU....

Link to comment
Share on other sites

mislim da jesu ti igbt jer prošli put je stavil obične tranzistore,i onda je bacal full iskru pre rano i nije htio upaliti...

ali sve jedno ak nam ponovo rikne,trebat će nam,reci kolko za komad tražiš i hoće li raditi to u ECU od forda..?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...