Jump to content

Procesor airbag-a


Recommended Posts

Moze neka preporuka za nekoga tko bi mi mogao pogledao da li je "sve u redu" s procesorom airbag-a? Mozda netko s foruma :huh:

Dakle, procesor (VAG grupa) je izvađen, trebalo bi se samo spojiti i pokusati "komunicirati" s njime...

 

Thnx

Link to comment
Share on other sites

2Petar; valjda ce te se vratiti do 9.mj (do tad imam neku kombinaciju i trebao bi znati jel on problem ili nesto drugo (javlja mi gresku vezano za komunikaciju))

2Exfree; okreni na brzinu vise, pa ce prestati :) javi se ;)

Edited by Bushido
Link to comment
Share on other sites

kad je u autu,auto se "cudno" ponasa.. Spojio sam ga na dijagnostiku,koja mi je izbacila gresku vezanu za komunikaciju s procesorom airbag-a(moja greska je sto nisam zapamti/zapisao broj greske). Nakon toga isti je izvaden i auto se vratio u "normalu".. Sumnjam na neispravnost instalacije ili na proc, pa bi krenuo od jednostavnijeg... Auto nije sudjelovao u nikakvom udesu,a "problem" se pojavio iznenada..

 

Nadam se da je sad jasnije.. ;)

Link to comment
Share on other sites

2Petar; nista nije prckano, serijala da veca ne moze biti... Pod cudno mislim prilikom davanja kontakta lampice na tabli svijetle s upola manjim intenzitetom, auto nece upaliti iz prve,druge vec 4-5 pokusaja, bilo problema sa vozackom bravom itd... Nakon sto je izvađen proc (trenutno ga nema u autu) nema navedenih simptoma i pali bez greske.. (gresaka na tabli nije bilo sve do trenutka kada proc nije izvađen,sto je i normalno)

 

Dakle zanima me, moze li se tko drito "spojiti" na procesor i provjeriti ispravnost (funkcionalnost) istoga ?

 

2BM0021; ovoj mojoj vozilici davno istekla garancija :P

Link to comment
Share on other sites

kakvim procesorom airbaga, misliš airbag ecu. mislim da se to ne popravlja osim crash kod što se može izbrisat ako je neš drugo riklo bolje kupi drugi i bok

 

točno to

crash i takve stvari se mogu poništit

ali ovo očito da je nešto drugo u pitanju trebalo bi probat sa drugom jedinicom !

 

daj stavi kataloski jer imam ja jednu pa možeš probat

Link to comment
Share on other sites

Zelio bih se zahvaliti Goranu.

 

Problem nije rijesen, ali jedna sumnja manje...Kolega istestrirao centralinu i zakljucak je da je ona ispravna, dakle problem je, ono cega sam se i bojao,instalacija...

Nazalost kako sam ovisan o autu, to ce morati malo pricekati...

 

Goranu jos jednom hvala i svaka preporuka. :thumbsup:

Edited by Bushido
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...