Jump to content

BMW X5 3.0i potrošnja?


Recommended Posts

Touareg je u oglasniku pa malo gledam X5, uglavnom zanima me realna potrošnja 3.0i N52(ako se ne varam) 272ks.

Pretpostavljam da nema problema s plinom jer kolko sam upoznat bemweji ga dobro podnose.

:cice:

Link to comment
Share on other sites

Meni je prosjek bio 16,3, grad 19-20... Sve bez ganjanja, normalna voznja. Super auto ali taj motor za x5 nije... Nema momenta, muci se, da potegne treba ga vrtit iznad 5k, a tad trosi puno vise. Felge su bile 19" sa 255 gumom. Inace, nas je bio za usa trziste, motor mjenjali na 20k km u Munichenu (hvala Renatu iz Baumgartnera, Tomic ne zeli cuti za usa modele ni pod razno kad je u pitanju garancija), jedan cilindar izgubio kompresiju... Vratili ga u leasing sa cca 60k km...

Link to comment
Share on other sites

Kolega ga ima, uglavnom je oko 18L normalne vožnje, motor djeluje anemično kad ga se ne gazi...pretežak auto za taj motor. Frendov nije USA model i također je mjenjan motor u garanciji, nekih 48tkm čini mi se, tako nešto, izgorio ventil

Link to comment
Share on other sites

Možda je ML320 CDI :lol:...malo šale ...

 

Za plin ti je pogodniji 3.0 258 KS motor jer kolko znam ovaj 272 KS ima direktno ubrizgavanje, kao i TFSI...

 

ak je 272 onda je n53b30, ima direktno ubrizgavanje al nema varijabilno otvaranje ventila

tu kolko vidim prosjek ca 16 litara

http://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/495890.html

što bi rekao da je previše za ono šta nudi, obzirom da jeep srt8 troši isto tolko

http://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/429859.html

Edited by killercivic
Link to comment
Share on other sites

još malo:

 

1) ako pitaš za potrošnju onda ni nemaš para za ovaj auto

2) troši koliko ima goriva u spremniku. Kad ga nema onda netroši ništa

 

od starog prijatelj mi npr ima par miliona na banci,par firmi,covik ima starog sl amg za vikende znaci auto staro 15+godina i passata za svaki dan,a ima para vise nego mi svi skupa,jel vridi i za njega tako glipa teorija ako pitas za potrosnju onda nemas za to auto,jer danas bas nije vrime za bacat pare i glumit lolu

Link to comment
Share on other sites

..obično su najbogatiji i najškrtiji.

Sirotinja uvijek plati kaznu policiji, a glavonja se izmotava i zove šefove.

Sirotinja uvijek da 2-3-5kn prosjaku na semaforu, a bogataš nikada.

 

+15.g SL AMG u garaži uz tankanje od 100kn vs. everyday Passat TDI je čisti primjer toga što sam rekao.

Link to comment
Share on other sites

he heee njušim da će toc opet bit nakautiran,he heee

mani se tog ix-a i plina,odi i uzmi tiguana,napucaj ga do boli sa opremom i opet si miran par godina...

a onda je vrijeme već polako da se i e90 mjenja,već mu druga godina prolazi,stari...

Link to comment
Share on other sites

he heee njušim da će toc opet bit nakautiran,he heee

mani se tog ix-a i plina,odi i uzmi tiguana,napucaj ga do boli sa opremom i opet si miran par godina...

a onda je vrijeme već polako da se i e90 mjenja,već mu druga godina prolazi,stari...

 

Nemam... Recesija.

Link to comment
Share on other sites

..obično su najbogatiji i najškrtiji.

+15.g SL AMG u garaži uz tankanje od 100kn vs. everyday Passat TDI je čisti primjer toga što sam rekao.

po cemu je to cisti primjer,ne osudjuj nekoga koga neznas,lik je sam reka da njemu je taj 15 godina auto san i da mu ne triba nista novo da bi baca pare na to,a nije jedan od onih koji ce kupovat jahte i ostala sranja a davat radnicima otkaz jer je recesija i da mu je firma i zaposlenici na prvom mistu.a ovo sta si nabroja za sirotinja vs bogatasi jesi u pravu ali ti bogatasi vecinom voze te "pile" svaki dan jer mora selo vidit da oni imaju

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...