Jump to content

autoelektrika novosel karlovačka cesta


bojan25

Recommended Posts

uzeli 1000 kuna za preslagivanje alternatora na fabiji prije godinu dana a jučer opet stao auto i kad smo ga otvorili nisu napravili ništa osim nove remenice....svaka čast ljudima stvarno su pederčine.

 

a zašto se nejde reklamirati?

Link to comment
Share on other sites

kako je moguće da onda uzme 1000 kuna za reparaturu alternatora a jedino kaj je novo stavio je remenica...valjda zato kaj je cura došla pa je vidio žensku pa ajmo je ogulit...mogu stavit slike djelova alternatora pa da vidiš da je sve staro i poderano....velim...boli me kurac sad jer se nemremo žalit ali samo da znate kakav je "mastor"...

Edited by bojan25
Link to comment
Share on other sites

pa nebu ti nitko popravljao alternator ak mu je samo remenica riknula....u tokicu ih nema ispod nekih 500-700kn...kod nas je zamjenska remenica skoro 750-1000kn ovisno o modelu plus rad.

a odi kod njega i reklamiraj,ak je racun dao ima kopiju istog i mora ti priznati garanciju.kod zamjenskih dijelova je vecinom 6 mjeseci...tak da neznam bas

Link to comment
Share on other sites

neda mi se iskreno ...eto.stavio sam novi alternator i samo sam htio upozorit na nekorektan način rada.jednostavno mi se neda nakon god dana natezat s nekim oko očite stvari a znam da mi neče vratit lovu a bogami neče ni radit moje aute više nikad!

Link to comment
Share on other sites

Pa jebote trebao si otići tamo reklamirati pa ako te otkanta (što i može ako nemaš račun, a i ako je prošao rok za garanciju jer je nešto REPARIRAO i radilo je godinu dana) onda pisat po forumu. Ne znam ni tebe ni tog čovjeka kojeg spominješ al svejedno nije ti ovo način ;) Vjerujem da si ljut al eto, prijateljski savjet :)

Link to comment
Share on other sites

neda mi se iskreno ...eto.stavio sam novi alternator i samo sam htio upozorit na nekorektan način rada.jednostavno mi se neda nakon god dana natezat s nekim oko očite stvari a znam da mi neče vratit lovu a bogami neče ni radit moje aute više nikad!

 

Stav ti nevalja, jer nisi 100% siguran.

Osobno, da sam ja majstor i da mi baneš na vrata bez računa, bez argumenata me optužiš za nešto, dobio bi nogom posred dupeta bez beda.

 

NHF, ali daj razmisli malo prije nego ocrniš nekoga.

Link to comment
Share on other sites

Stav ti nevalja, jer nisi 100% siguran.

Osobno, da sam ja majstor i da mi baneš na vrata bez računa, bez argumenata me optužiš za nešto, dobio bi nogom posred dupeta bez beda.

 

NHF, ali daj razmisli malo prije nego ocrniš nekoga.

 

pa vidi se da alternator nije otvaran uopće nikad a čovjek je rekao da je nutra ave promijenjeno.o čemu da uopće raspravljam,da mi da nogom nasred dupeta dobio bi palicom po glavi.za mene je to završena priča i neda mi se više o tome.ko oče nek ide tam,boli me taki.

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje ne kužim poantu threada?

 

Garancija na rad/materijal ti je pretpostavljam istekla i još k tome nisi išao kod frajera makar u nadi da ti pare refundira ako već ne želiš da ti auto niti pipne. Ukoliko misliš da si zakinut odi tamo bar neka te se čuje a tek onda po njegovoj reakciji ovdje ocrnjuj nekoga. No opet kako uopće budeš dokazao da je to uopće taj isti alternator i da u međuvremenu nije po njemu ništa prčkano. I još povrh svega nemaš niti račun.

Link to comment
Share on other sites

pa vidi se da alternator nije otvaran uopće nikad a čovjek je rekao da je nutra ave promijenjeno.o čemu da uopće raspravljam,da mi da nogom nasred dupeta dobio bi palicom po glavi.za mene je to završena priča i neda mi se više o tome.ko oče nek ide tam,boli me taki.

 

nemoj me krivo shvatit, ali kak znaš da alternator nije otvaran a prošlo je 1 god?

Link to comment
Share on other sites

Meni je sve jasno, osim onoga gdje cura (pored dečka koji se kuži u aute) fura auto na popravak. Pa ja svom starom nedam da petlja po svom autu, kamoli da pustim ženu da radi tako nešto. Nema šanse da se nakon godinu dana sjećaju točno što je bilo.

Link to comment
Share on other sites

pa nemas ti unutra kaj mjenjat na alternatoru. Mozes balansirat osovinu rotora ako je dobila, i mozes zamjenit diodni most (ispravljac) i eto zamjenit remenicu. Ako su namotaji otisli mozes dat premotat ih ili uzet novi alternator komplet. E kako znas da nije samo balansiro i stavio novu remenicu a ostatak je i bio ko novi od prije? I eto sad ti se nesto drugo desilo nakon god dana recimo?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...