Jump to content

veliki servis audi a4?


Recommended Posts

zanima me dal je mozda potreban napraviti veliki servis makar nije kilometraža velika?

 

uglavnom auto je a4 2.0tdi CR,ima 50 tis km ali je 5 godina star

 

mjenjam svakih 12 tis km ulje i filtere goriva i ulja pa me sad zanima dal je potrebno nesto vise

te šta sve spada u veliki servis.

Link to comment
Share on other sites

mali off:

vidio sam te na praoni u spanskom u petak ili subotu cini mi se oko 23h, ali nisam skuzio dok nisi krenuo i dok nisam vidio auspuhe... :D

odlično izgleda a4...

 

cesto znam tamo isprat auto kad idem po aveniji prema doma!

 

hvala,spulje ti sad nisu velike :)

Link to comment
Share on other sites

Mjenjaj da nebi puko remen i napravio rusvaj

Najbolje ti je odfurat auto kod mehanicar pa neka on kupuje dijelove sa uzorkom, a i kod mehanicara ces dobiti neki rabat

Barem mi tako radimo jer ljudi nemaju love i zbog ustede od 50 kuna ce otici kod drugog mehanicara

Link to comment
Share on other sites

Ja isto moram to napravit na svom A4, isti ko tvoj... Mozda dobimo popust.. Hehe :) daj javi di bi se odlucio i kolko kosta...

 

Jedino moj je automatik pa neznam jer treba sta na getribi radit...

 

nisam znao da si uzeo a4!

vidit cu kolko para su dijelovi,ako uspijem jeftinije od ovog u zubaku javim ti se!

kolko km ti ima auto?

Link to comment
Share on other sites

Ovo kod zubaka su remen, spaner, rolice i pumpa

Uz to bi trebalo jos kanalni remen, spaner, remenica alternatora i rolice

Stavim vam popodne cijenu za to sve u kompletu sa rukama

Inace prednji kraj ide sirom da se to napravi

Ovako to izgleda na pasatu

QAXnkf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja na svom mjestu nebi mjenjo, ajde molim vas koja je vjerojatnost da pukne remen? Svakom normalnom voznjom izdrzi 10 godina ili 120000km, sigurno... Pisu oni svasta po knjizicama vozila... pa njima bolje da zarade na tim stvarima, a zasigurno ne promjene vodenu pumpu, jer je ko nova nakon 50.000km a dobro je naplate... i to imam pouzdanu informaciju

 

Kod mene recimo na volvu pise da se mjenja remen na 240.000km, sto je opet smijeh( a nije lanac)... pa zovem ovlasteni i kazu krivo su napisali! pa kak im se takva pogreska potkrade? pitam vani po forumima, ima ljudi koji su prosli i 240.000km, ja sam uzeo polovan auto pa sam promjenio na 120.000km i 8 godina, da sam miran sljedecih 10 godina tj dok ga ne prodam ili ode u staro zeljezo...

 

Tako da ne vjerujte svemu sto pise, njima je u cilju samo dobro zaradit...

Edited by ToMMeK
Link to comment
Share on other sites

zanima me dal je mozda potreban napraviti veliki servis makar nije kilometraža velika?

 

uglavnom auto je a4 2.0tdi CR,ima 50 tis km ali je 5 godina star

 

mjenjam svakih 12 tis km ulje i filtere goriva i ulja pa me sad zanima dal je potrebno nesto vise

te šta sve spada u veliki servis.

 

Koja je slovna oznaka motora?

Na tim motorima se zupčasti mijenja na 180 ili 210 tkm, bez vremenskog intervala izmjene.

Inače pogledaj cijene na: http://www.audi4plus.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=75&Itemid=206

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...