Jump to content

obnavljanje bočnice vozačkog sica


puki

Recommended Posts

na coltu mi je malo bočnica vozačka pojebana tj. ona supzva unutra se raspala ... trebalo bi je novo složiti ili kupiti novu original pa umetnut.. dali imate preporuku za nekog majstora? sjecam se da sam prije par godina bio u sesvetama kod jednog pa mi je na c2 jako sfušario... pa da vidim dal ima da neko to bas ko original slozi..

Link to comment
Share on other sites

spuzvu treba lijepit i dodavati nove komade spuzve tamo di se tvoja raspala. znaci da se ne osjeti pod rukom je NEMOGUCE napraviti, jer spuzva i lijepilo nemaju istu gustocu, niti tvrdocu (niti blizu).. a i vjerovatno ce ti bit lagana "buhtlica" na tom dijelu koji se krpa... znaci za original efekt, original spuzva :D

Link to comment
Share on other sites

meni je tapetar prije par dana tapecira 6 autostyle skoljki kojima se spuzva raspala i mogu rec da je obavia posal stvarno vrhunski..uopce se ne vidi razlika od tvornickog sidala..niti se ista osjeti..tako da trazi dobrog tapetara i nema straha :)

Link to comment
Share on other sites

a sta tapetari nebi trebali imati te spuzve pa prekrojiti po originalu? problem je sto je bočnica tanka i siljata i treba dobro slozit da ne zgleda ko k... , a za original spuzvu samo doljnjeg dijela sica bas nedam 1300kn

Link to comment
Share on other sites

meni je tapetar prije par dana tapecira 6 autostyle skoljki kojima se spuzva raspala i mogu rec da je obavia posal stvarno vrhunski..uopce se ne vidi razlika od tvornickog sidala..niti se ista osjeti..tako da trazi dobrog tapetara i nema straha :)

 

di? koji? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...