Jump to content

VAG 1.8T i Gt2860RS Dyno print


Recommended Posts

Trazim ako netko ima ispise sa valjaka kod ili vani.

 

1.8t ako moze oznaka ako znate i da je gt2860rs moze i gt2871

 

moze i na mail ili link ili slika svejedno

 

ako znate tlak, i sto vise detalja poželjno ;)

Edited by Petar001
Link to comment
Share on other sites

to je onda 2.0 ? na kolko ima boost gtx30 sa 1.8 a kolko ako ide na 2.0

 

Moram pogledati logove, mislim da je 2bara na 3800rpm(nije nesto puno losiji od gt2860rs). Ali posto je TS, 0.5bara ima rano i ima vise momenta nego neki SS turbo na 0.8bara. Uglavnom jako vozljiv auto.

I ono najveca fora, za sloziti taj motor na 2.15 litara uopce nije problem. A taj motor ima jebenu glavu(sto se tice propusnosti), pa takav 2.15litara rano puni i vrti se(s pravom turbinom).

Link to comment
Share on other sites

glava od atmo sa atmo bregastama moze proć :)

 

Je, na 1.75 motoru s dobrim turbom imas peak snage obicno na 7700-7900rpm s tom kombinacijom. S strokerom sto spustas.

S 2.0 stokerom imas oko 7300rpm peak snage i preko 90% snage na 8000rpm. S 2.15l oko 7000rpm i ok snagu na 8000rpm.

Znaci to sve govorim za atmosversku glavu.

Link to comment
Share on other sites

1.9tdi

Cak idu obicne klipnjace. Samo klipovi se kupe(imam ih kod mene), probora se na 3. specijalu i eto 2.15litara.

Ima i drugih kombinacija za dobiti 2.15 litara, ali imho ova s klipovima+tdi radilica je najjednostavnija.

Link to comment
Share on other sites

Nedu od dizela, idu od 1.8t-a(isto se mogu kod mene kupiti:).

Uglavnom ako netko ima kovani motor, treba mu radilica, klipovi(svoje prodaje) i dvije sitnice na radilici.

 

A mogu ici dulje kao sto dizel ima. Ali onda treba jos 8 stvari promjeniti.

Link to comment
Share on other sites

Je, i meni najdraza kombinacija. 1.8t stroker(92.8mm) s gtx3076r TS. Bas pogodena kombinacija. Jos da je dizelski stroker, bilo bi bolje.

 

To pricas o Dajakovom audiju? Razlog zašto se nije išlo na dizel radilicu je što motori s tom radilicom baš i ne vole okretaje, a to bi ogranicilo mogućnost ugradnje većeg turba u budućnosti...

Link to comment
Share on other sites

  • Pekx changed the title to VAG 1.8T i Gt2860RS Dyno print

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...