Jump to content

Problem BMW e92 330xd Automatic


Recommended Posts

Ovako, u zadnje vrijeme mi se sve cesce desava kad naglo ubrzavam da imam jako cudan osjecaj u autu (kao da preskace odnosno kao da klize lamela pa malo uhvati gas malo ne).

Osjecaj je intezivniji kad se krecem uzbrdo a manje se osijeca kad vozim na ravnome i kada ne dodajem naglo gas...

Najvise se to osjeti kad koristim manual mode tj tiptronic jer nekad ne presalta u brzinu u koju ga stavim nego naglo izgubi gas pa je tek onda prihvati ili sam salta u nizu (opet kod brze voznje)...

Isto tako kad tek krenem npr ujutro ranije iz kuce kad dam gas auto ne krene odmah nego tek nakon sekunde ili dvije zadrske.

U pocetku sam sumnjao da je mozda do Xdrive-a al sad sve vise vjerujem da je do automatskog mjenjaca? Imate li kakve ideje?Ulje u getribi i filter promijenjeni ima nekih 10K kilometara...Auto trenutno na nekih 200 000km od cega je 1500000 bar auto puta.Nekakvog dobrog mestra za automatsku getribu ili x drive u okolici splita.

Auto do sada nije izbacilo nikakvu gresku na displayu a na dijagnostiku ga jos nisam spajao.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...