Jump to content

VN Monaco 2013


msporis

Recommended Posts

Kvalifikacije su bile najbolje koje sam ja gleda u u zadnjih par godina, posebno Q2

 

 

U sve tri runde svi vani cijelo vrijeme, ulazilo se u boks na par sekundi i deri natrag... jer su se uvjeti stalno mjenjali....

Link to comment
Share on other sites

Nevjerojatno mi je kak sve uvijek ode onom švabi na mlin.

 

A onog Pereza kastrirat grickalicom... I suce šta dosudiše Alonsu da ga mora propustit. Idiot se zaleti tamo na unutarnju i onda uvijek preleti na vanjsku šikane jer nije dovoljno zakočio, a onaj kojeg pretiče bi trebao stat desno i pričekat da prođe... raikkonen mu je reko how yes no

Link to comment
Share on other sites

slazem se sa svime napisanim, utrka dosadna do bola, jedino ovih par izljetanja napravilo malo guzve ali sve ostalo za zaborav

 

kimi ko kimi :D alonso cudan, pokusavao nesto prema naprijed ali padao prema iza gledao sam na BBC-u i nesto su spominjali da ima problema s autom jel se to sta spominjalo kod nas?? nisam uspio uhvatiti tocno koji dio su spominjali ali kao da zbog toga ne moze uhvatiti ritam

Link to comment
Share on other sites

Jedna od glupljih utrka, srećom bio je tu Perez pa je postalo zanimljivo. U globalu, na stranu i tradicija i pare koje Berni dobije od Monaca, al to je staza koju bi ja izbacio van iz prvenstva. Nemaš gdje normalno za prestić, usko do bola i jedino što vozači mogu je voziti se ko po bob stazi, a to je dosadno i ne gledljivo.

Link to comment
Share on other sites

slazem se sa svime napisanim, utrka dosadna do bola, jedino ovih par izljetanja napravilo malo guzve ali sve ostalo za zaborav

 

kimi ko kimi :D alonso cudan, pokusavao nesto prema naprijed ali padao prema iza gledao sam na BBC-u i nesto su spominjali da ima problema s autom jel se to sta spominjalo kod nas?? nisam uspio uhvatiti tocno koji dio su spominjali ali kao da zbog toga ne moze uhvatiti ritam

 

Zapeo mu je komad Perezovog bolida na krilu pa mu shebalo aerodinamiku... Koja je jelte prilično bitna u Monacu :D

Link to comment
Share on other sites

Zapeo mu je komad Perezovog bolida na krilu pa mu shebalo aerodinamiku... Koja je jelte prilično bitna u Monacu :D

 

ok, ali Perez ga je prosao puno kasnije, Alonso se vec nakon 5-6 krugova povukao na 3 sec zaostatka tada za Kimijem i ja sam ocekivao da se radi o taktici cuvanja guma, ali jednostavno kasnije nije nikako pokazao brzinu kao na treninzima u cetvrtak ne znam malo cudno. Ma da je Ferrari ove sezone dosta nepouzdan sto se tice cijelog paketa, svako malo nes otkaze

Link to comment
Share on other sites

A veli da nisu imali brzine

 

"With a bit of Perez's car in our front-wing we lost a bit of aerodynamic performance in the last part of the race," the Spaniard told Sky Sports F1.

 

"But even in the first part of the race, when everything was normal, we just didn't have the pace.

 

Tak da , kaj je tu je... valjda bu bolje u Kanadi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...