Jump to content

par savjeta-ultrazvucne kade i timing light


Recommended Posts

znaci trebam ultrazvucnu kadu...zanimaju me savjeti iz prve ruke-dal se isplati ,dal cisti dobro-prvenstveno bi mi sluzila za injektore cistiti.

takoder gdje u hr mogu naci kadu.

 

drugo trebam diesel timing light...

gjde da to pogledam?

hvaala

Edited by Mexx
Link to comment
Share on other sites

Ja sebi kupovao na ebay-u za benzince. Ali nije mi jasno sto ce ti to za dizele? Ako je mehanicko ubrizgavanje, onda ti timing light ne radi. Ako je elektronsko ubrizgavanje, onda ima senzor radilice i s dijagnostikom vidis kada ubrizgava.

Link to comment
Share on other sites

Ja sebi kupovao na ebay-u za benzince. Ali nije mi jasno sto ce ti to za dizele? Ako je mehanicko ubrizgavanje, onda ti timing light ne radi. Ako je elektronsko ubrizgavanje, onda ima senzor radilice i s dijagnostikom vidis kada ubrizgava.

 

kad je vp pumpa/cr pumpa, na ispitnom stolu to ne vidim. timing light ce mi raditi sasvim solidno na samoj cijevi koja ide sa pumoe na rail dok pumpa brizga

Edited by Mexx
Link to comment
Share on other sites

hvala,ovo gore je jako poucno..no vidim da spominju koristenje piezo adaptera na obicnom "benzinskom" timing lightu...pa bi mogao slozit i tu komb...

sta se tice metode s komparatorom tako radimo sada,ali ponekad je pristup i uglavnjenje komparatora nezgodno,zato bi htio imati i timing light

Edited by Mexx
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...