Jump to content

Turbo 2.0 TDI PD 140ks BKD motor


Recommended Posts

Kako trazim leon jucer sam gledao jednog koji je apoteka sta se tice opceg stanja, ocuvan, auto ide odlicno...

ali turbina se u niskoj turi cuje ovako....

 

 

 

Je li to normalno za ovaj motor ili je taj turbo kaput

 

To samo takodjer primjetio na jednom 1.9tdi PD sa 66kW al je taj cipan u Porsche Intercars na 77kw...

pa sam to pripisao tome.

 

Molim da vlasnici slicnih ili strucnjaci kazu koju....

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Auto ima 65tkm..... cula se odmah kad smo krenuli s parkinga, kasnije mislim da se manje cula, nemogu sad sa sigurnoscu reci...

Zvao sam PIA Jankomir, po njima je to normalno na malim okretajima.... e ajd sad ti vidi....

Probat cu jos jednom auto pa cemo vidjeti....

Link to comment
Share on other sites

normalno je da se tako čuje dok je motor hladan, i recimo ako imaš protočni ispuh onda se čuje malo više. Ali baš da ugrijan zavija u gradskoj vožnji ako to čuješ (ili jače čuješ) onda je turbina pri kraju

 

Vjeruj mi 115000km napravio s tim autom i valjda znam o cem pricam....i bio gore Sole ispusni lonac...ali sto tCode kaze, dok ju cujes znaci da radi :) kad ju ne cujes onda se zabrini

Link to comment
Share on other sites

evo ja sam na 145k km, chipan od 25k km, fijuce od uvijek, toliko da je hic mislio da nece prezivjeti ni mjerenje na valjcima... ipak, uskoro cu je skinuti i provjeriti, ocistiti egr i ugraditi occ... auspuh je kod mene serijski...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...