Jump to content

skuren disk?


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Stavi ate blue racing kočionu tekućinu.

 

Definitivno preporuke.. :thumbsup:

 

3 godine gazenja, ganjanja, cca 5 setova plocica potrosenih (u 30 000km voznje :D), a kociona ko prvi dan. :cheer:

 

320 stupnjeva C na suho, 280 stupnjeva C na mokro drzi. A na tehnickom se uvijek zblesiraju, jer je kricavo plave boje tekucina. :lol:

Link to comment
Share on other sites

a da prvo promijenis kocionu tekucinu i stavis neke kvalitetnije plocice?

ma i ja sam o tome razmisljao ali pazi u 30000 km u 10 mjeseci vec 2 put moram mjenjat kocnice,na 15000 mjenjao i diskove a nemrem se bas pohvalit da auto nesto bajno koci,pa sam razmisljao stavit vece diskove,ako nis drugo da auto bolje koci....:huh:

 

a to mi je opet trosak a auto nebu kocio kak ja hocu da koci,za 400kn mi lik nudi od kalibre diskove i celjusti znaci jos samo plocice.

Edited by bubinjo
Link to comment
Share on other sites

ma i ja sam o tome razmisljao ali pazi u 30000 km u 10 mjeseci vec 2 put moram mjenjat kocnice,na 15000 mjenjao i diskove a nemrem se bas pohvalit da auto nesto bajno koci,pa sam razmisljao stavit vece diskove,ako nis drugo da auto bolje koci....:huh:

 

a to mi je opet trosak a auto nebu kocio kak ja hocu da koci,za 400kn mi lik nudi od kalibre diskove i celjusti znaci jos samo plocice.

 

ako odgovaraju stavljaj gore, nije skupo, samo i na to promijeni kocionu tekucinu, nije skupa, a dosta ti je jedna litra i uzmi neke bolje disk plocice...

 

EDIT: sad sam se sjetio, prodaju se na jednom drugom forumu za nekih 300 eura 4-klipna brembo klijesta, pa ako te zanima javi...

Edited by ND4SPD
Link to comment
Share on other sites

ak ti pase meci gore.... , i ak velis da je povoljno...

 

to ti je 3,5 cm veci krak sile. a vjerovatno i veci izbor kvalitetnijih plocica i diskova...

 

kaj uopce drugo se da pripasati, od neke omege nes mozda ? to su teske krave, mozda da tu pogledas....

 

omega ima najmanji disk 286mm :naughty:

Link to comment
Share on other sites

nego, znas ti onu ko kasnije koci, duze je brz.... uostlaom st aimas prekocavati tu kantu malu.... dam ti ja celicu pa da te vidim kak se bus prekocil, nikak, jer nemas s cime ni kociti bas trenujtno jer sam se ljen valjati po garazi.... to ti je najbolje, nemas sta strgat jer tak i tak ne dela ;P

Link to comment
Share on other sites

to je 7 cm veci disk u promjeru se to isplatiu metat ili da trazim dalje vece neke...

 

Nemaš potrebe za većim diskovima od toga. Ja sam imao Brembo MAX diskove 256 mm, za do 150-ak ks ti garantirano ne treba više :)

 

Moji su još uvijek u gepeku, sad su 288 na autu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...