Jump to content

T: dijagnostiku


Pale

Recommended Posts

Trebam dijagnosticirat malo nevjerovatan (barem meni) kvar.

 

Do nekih 20 km/h sve uredno, poslje toga pocinje nesto grebat u prednjem kraju mislim, ako se volan okrene malo u lijevo prestane, takoder ako se stisne kocnica onako srednje jako opet prestane, i kod ubrzavanja isto prestane.

Napominjem da su vilice pred zamjenom i znam da su one u komi, ali ovo grebanje nikako nemogu povezat s nicim. takode znam da su manzete u banani, ali nikako mi neide u glavu da malo grebe, pa malo ne.

 

uglavnom molim vas neki broj/kontakt ko bi mi mogao napravit diagnostiku problema, molim u zagrebu, jel mi nije bas ugodno se vozikat tako okolo.

 

Ako netko ima savjet sto bi mogao pogledat nek kaze ako mogu sam pogledat.

 

E da - radi se o audi allroadu 2000 god

 

aj fala

Link to comment
Share on other sites

pa cek, ali za to bi bio potreban nekakav udarac, citaj fizicki nesto pomaknut. auto ostavio u petak navecer, buraz nesto ujutro isao obavit i veli nes ti grebe. ja danas ujutro kad sam isao na posao nemrem doc k sebi kako grebe govno. palo mi na pamet da je nekakav kamen kod diskov i plocica, al onda bi non stop grebo pas mu mater

Link to comment
Share on other sites

Jesi digao auto na dizalicu i malo poslusao u zraku? Ja sam imao nes slicno, samo je grebalo cim se malo skrene lijevo. Dizao auto i nikak skuzit dok nisam poceo drkat malo po tim limovima oko diskova. Na kraju sve popigao nekak i sad se ne cuje :D

 

Da nisu one metalne zaštite diskova ako ih Allroad ima ...
Link to comment
Share on other sites

Vidim sad gore da pise da prestane kad ides u lijevo. Mozda je lijevi lezaj onda, ali ne bi bas trebalo "trest". Ja bi na tvom mjestu digao oba prednja u zrak, provjerio jel ima koji kotac lufta, zavrtio pa vidio jel grebe/struze sto i probao locirat gdje. Ako nije da nes struze po disku/felgi mislim da ce ti ostat lezaj ili poluosovina.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...