Jump to content

Doblo 1.9 JTD, trese i lupa u motoru..


Recommended Posts

Dakle falim ga falim kako je dobar i evo ti pizdarije.. :)

Prosli tjedan sam bio u Zupanji i nakon sto sam natocio pun tank auto mi je poceo cudno podrhtavat u leru i ispod 2000rpm. (ne odmah nakon tocenja nego cca 50km poslije) Reko vjerojatno je do goriva.. nakon cca 100km poceo je normalno radit i sve je bilo ok. Danas ujutro, strasno.. trese i trese, kad se bregasta zakrene nakon cca 2700rpm pocne bolje radit, ali sad krece pizdarija.. spustam se sa nadvoznjaka i pocne tuc nesto u motoru, isti cas ga ugasim i stanem sa strane. Pricekam par min i kako sam morao ici dalje reko da probam lagano zaverglat, i auto upali i nista ne lupa jedino i dalje trese.. odem na Breganu napravim posel, u medjuvremenu navratim do Renea i kupim ulje jer mu je taman vrijeme za zamjenu pa reko budem doma zamijenio. Vracam se nazad, spustam se sa domovinskog mosta kad opet pocne tuci u motoru, isti cas ugasim i stanem sa strane.. pricekam par min reko ajmo probat, auto upali i nista ne lupa ali i dalje trese.. dopeljao se do doma, ispustio ulje, spene nema ali ulje razbijeno i crno u pm, promijenio sam jos i filter goriva, sad ga bas idem probat upalit..

 

meni ovo nekako zvuci kao da mi hidropodizac zasteka ili?? Vidit cu sad dali ce se sta popravit sa novim uljem, ali svakako bi volio skuzit zasto auto tako trese na leru i nizim okretajima..

 

btw radi se o Doblo-u 1.9 JTD 2003. 250 000km uredno servisiran

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...