Jump to content

T: ponuda za raskopavanje i sastavljanje getribe


JosipZG

Recommended Posts

getriba od P-106 (oznaka MA ako nekome nešto znači)

 

getriba je ispravna, trebalo bi ju otvoriti i izvaditi diferencijal kojeg ću odnijeti da mi ugrade phantom grip. kad bude gotovo, diferencijal donesem pa getribu treba sastaviti i zabrtviti naravno

 

ja sam ju prije cca godinu dana otvorio i mijenjao ležajeve pa mogu opet ali ako netko ne misli tražit previše novaca radije bi dao njemu neg da se ja zafrkavam s tim

realno onome tko zna što radi i ima čvrsti torx 45(mislim) treba 2 sata za to

 

račun mi ne treba

Link to comment
Share on other sites

evo samo da javim, nisam htio gnjavit alfaluđaka da bolestan šarafi pa sam ju danas ipak ja rastavio

alfa javi se za pivu kad ozdraviš (što se tiče onog konektora, našao sam doma jednu instalaciju i skinuo s nje, pa kad budemo pili pivu uzet ću ti jedan konektor da skompletiram instalaciju) :notworthy:

Edited by JosipZG
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nije mi se vise danas dalo, sutra zatvorim kuciste, namjestim 5.i gotovo.

 

null_zpsc41f005d.jpg

 

biti ces zadovoljan s ovom igrackicom. imao sam ju na accentu. od onda je must have dio na autu.

udomio sam ju i na coupeu ;)

 

potrebno se malo naviknut i radit sve obrnuto sto si prije radio :lol:

I ja mislim da bude tak

 

Opcenito uopce ne sumnjam u proizvode koji izađu iz "tvornice" Birt :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

getriba je od jučer popodne u autu

 

malo sam se vozio ko idiot, a kasnije je još i kiša pala

osjeti se razlika, po suhom ne ide preko nosa nego ga lijepo vuče prema unutra. po kiši isto tak al naravno ak mu se napuca gas oba kotača provrte pa opet preko nosa ali dosta manje nego bez toga

 

nisam nikad vozio auto s pravom šperom pa možda nisam mjerodavan ali sad ovak nakon tih 70-ak kilometara s tim mi se čini da je dobra investicija

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...