Jump to content

Kljuc - Toyota Yaris


Recommended Posts

Mama ima problema s kljucem od Toyote Yaris iz 2002 negdje vuce struju pa kome ga odnjeti

 

Uglavnom stari kljuc (orginal) se raspao pa sam ga odfurao kod BMB-a prije nekih 6 mjeseci i oni su tamo od orginalnog kljuca slozili zamjenski koji je radio do prije par tjedana. Tada je daljenski poceo stekati i kljuc je odnesen opet u BMB di je stavljane nova baterija i daljenski je opet proradio ali samo jednokratno odnosno nakon sto je auto dovezen doma vise ne radi. Ponovno do BMB-a di elektronicar pregledava kljuc i kaze da ne moze pomoci da jednostavno potrosi struju odmah

 

E sad novi kljuc u Toyoti je boli glava pa sad koja je najbolja varijanta odnosno kome odnjeti da sve to popravi ili izradi zamjenski kljuc. Naime auto se moze upaliti i otkljucati bez problema na noramlni nacin ali jednostavno daljenski ne radi

Link to comment
Share on other sites

U podrumu City Centra ti je frajer koji čuda radi s tim ključevima pa se za početak tamo raspitaj (odmah je do pokretnih stepenica).

 

092 2915151 (Samir), imao sam njegovu vizitku ali sam ju negdje zagubio

 

Forumaši su za 500njak kn sebi za Focuse radili komplet nove skakavce i to je ta cijena za komplet (znači originalno kuciste + narezivanje ključa + prepoznavanje i prilagodba koda u vozilu).

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...