Jump to content

Izrada dvodjelong kocionog diska od jednodjelnog ? Moze li tko ?


Recommended Posts

Zanima me da li je izvedivo napraviti dvodjelni disk od obicnog jednodjelnog kad bi se srce izglodalo i ostavila samo kociona povrsina pa da se onda po njoj napraci srce/taca po mjeri ? Radi li to itko kod nas ? Ako ne kod nas moze i negdje vani ?

 

Razlog zasto bi to htio je taj sto nemogu nikako naci odgovarajuce diskove koji ispunjavaju uvjete: promjer, debljina, povrsina kocione povrsine koja bi pasala prema plocici koja je u celjusti, i na kraju svega toga ET diska koji mora biti po narudzbi jer u protivnom moram koristiti 5cm distanci i slicnog sto ne dolazi u obzir.

 

Trenutno sam nasao disk od BMW-a koji mi odgovara po promjeru, debljini i kocionoj povrsini. Jos "samo" ET i to je to..

Link to comment
Share on other sites

Mario Jerkovic.. Samo ne znam koliko ima vremena i volje.

 

Isplati se kad dobijes neki veliki disk jeftino.. Pa poslije opet na tu tacu kupis neki pravi dvodjelni..

 

Nema racunice ako oces posteno bez komplet bbk.. Jedino sto ovo kupis na par puta, a bbk moras par kila odma pljusnut

Link to comment
Share on other sites

P.s. sto se tice mog iskustva, nebi vise od njih uzimao diskove jer to nevalja nista. (Jebeno izgleda i super za cestu) ali cim dodes na stazu nevalja nista. Zato sam sad narucio original diskove sa tacama od PF i samo ce mi netko adapter za 6 klipnu celjust napravit.

 

Kocnice su nesto na cemu se NE SMIJE stedit.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...