Jump to content

Nudim uslugu deponiranja karamboliranih vozila, prijevoz, prodaju ili popravak..


13DM

Recommended Posts

Znači priča je sljedeća:

 

 

*** novoizgrađen prostor čeka na limene ljubimce kojima su vlasnici presudili : ( ***

 

 

u slučaju prometne nezgodne nazovete me u bilo koje doba dana i noći, šaljem vam vučnu..

ak ste me sjetili kad je već došla vučna i na pitanje : kud vozit ? ( a nemate kud s njime ) opet zovete mene

 

prostor je na istočnom dijelu grada , ograđen , zaključan, maksimalno čist , sa puno mjesta...

hala od cca 150 kvadrata

 

deponiramo ga, dok se slegnu dojmovi dalje može ić u prodaju prek mene , otkup, slaganje..

 

 

čak se može i procjena obavit na toj lokaciji..

 

ionak za područje grada vučna dođe istu lovu, pa bude jeftinije s druge strana dofurat kod mene pod krov nego da vas netko dere za livadu il malo šodera : )

 

 

 

 

sve ostalo na : -- 098 703 200 -- Dario

 

dostupan 0/24

 

 

 

bilo kakve muljaže , kemije i ostalo isključeno , molim da me takvi ne zovu nit pomišljaju na ikakve kombinacije..

 

 

img2406.jpg

img2409.jpg

Edited by 13DM
Link to comment
Share on other sites

Auto je ex kup vozilo kak sam i napisal, prebacen u civil, uredno odjavljen..

trenutno ide kao i fiesta u kompletu po forumskoj cijeni..

ispod nece ic..

ak ne odu tak idu oba u dijelove..

 

u mom linku iz potpisa su oba oglasa s njuskalu..

nekima su smetali moji oglasi pa ih se trudim ovdje stavljat sto manje :)

Link to comment
Share on other sites

ma joj kolega bar njuskalo ima svaki sarafdjija u hr, ne brini :) idu oni brzo dalje

 

jedino kaj me mami od ta dva forda je focusova proslost, valjalo bi ga vratit na stazu a nemam 5pari ruku i tolko novcanika

Edited by 13DM
Link to comment
Share on other sites

Ja bi svoj auto koji nije karamboliran, nego citav i registriran skladistio negdje preko zime (prosinac, sijecanj, veljaca) svejedno mi je gdje i ne moram uopce imat pristup do njega do proljeca, samo da je pod krovom. da li je to opcija i koliko bi me to kostalo? Hvala. (radi se ovom cudu s avatara)

 

Ako ovo spada pod kombiniranje i glupiranje, ispricavam se unaprijed.

Link to comment
Share on other sites

ma kaj bi spadalo stari, sam nemam pojma kaj bi ti rekel za cijenu : )

 

kad si slobodan , pogledaš si prostor , dogovorimo gdje bi ga zbuksaili u samom prostoru i vidimo sve dalje

 

makar brijem da je tebi jednostavnije uzet negdje garažicu, tak je kompa uzel na trešnjevci za svog starog SL-a

 

al eto , ak ti paše kod mene , pogledaš si pa se lako dogovorimo..

Link to comment
Share on other sites

pronjuskaj malo, frend je ulovil mjesto za 30 eura mjesecno..

 

 

ja kod sebe mogu ubacit 3-4 auta maksimalno, da ne gubim bitno na prostoru za moje egzibicije

 

a sto se cijene tice, nemam pojma..

tko se ne snadje lako se javi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...