Jump to content

Tko mi moze provjerit gdje auto gubi vodu ? ZG i okolica!


SVEN

Recommended Posts

Treba mi netko tko mi moze provjeriti gdje auto gubi vodu, sa onim alatom sto se napumpa pritisak i vidi jel pada ili ga drzi.

 

Uglavnom, rashladnu tekucinu stavim na max i kroz dan dva voznje spadne na min. Ispod auta ne vidim kapljice jer se ili osuse ili smrznu, u autu ne osjetim antifriz, tepih je suh i hladan jer je vani tako i onako minus, mada nije iskljuceno.

 

Motor je 1.9 tdi, nov, 1000km presao. Otkako sam podigao auto od Petra to mi se desava. Mislio sam prvo da nije dosta tekucine u sistemu pa zafali ali ocito nije to. Vodena pumpa je nova.

 

 

 

Mehanicar, tko god ima radionu, volje, vremena, i alata. Naravno platim ja, ne ocekujem dzabe i one spike s placanjem cevapa i bureka.

 

 

EDIT: sad sam se sjetio da mi je cep od posude za tekucinu sa gornje strane napuknut malo jer jednom nisam mogao odsarafiti pa sam papagajkama stisnuo i puko je. E sad jel on ima duplu stijenku pa je gornji dio cepa za sebe ili ne neznam..

Edited by SVEN
Link to comment
Share on other sites

provjerite spojeve na hladnjaku grijanja,tu je meni gubio antifriz jer je gumeni dihtung popustio pa sam morao svakih 2-3 tkm dodavat vodu.

isto tako obratit paznju na posudu vode jer zna biti porozna.

 

Da, skidanje armature je bas onak " za provjerit " :D

 

 

@Zivac - nisam dosao jer se cini ok za sad nakon promjene cepa. ako zaskripi bumo se culi ..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...