Jump to content

Toyota 2.0 D-4D motori info


Recommended Posts

pajdo može napisat subjektivno mišljenje a to ti je qratz

 

objektivno je to da su motori d4d okej u svim verzijam a mana je pumpa vode i to što nema senzora za količinu rashladne tekućine u dopunskoj posudi.

mnogi spominju brtvu glave ali to je glupost jer je serijala uglavnom metalna a zbog ovog gore navedenog problema je evidentno zašto su na blacklisti.

Link to comment
Share on other sites

dosad sam vidio dva ili tri avensisa koji plavo dime s tim motorom,rekao bi turbine mrtve tako da sumnjam da je baš bezgrešan motor,možda motor kao motor je ali periferija obicno zajebava

 

sve se svodi na to da nema pravila i sve ovisi o tome kako je auto voženi održavan

Link to comment
Share on other sites

vozio sam metar dana zamjensko vozilo avensis d-cat i regeneracija se radila non-stop, svaki dan čim temp zadovolji

a preko cijelog auta tcz.hr marketinški reklamni trikovi, kad to vide ljudi, sve ti je jasno

meni se baš bio gušt vozit sa tim autom i reklamama :)

Link to comment
Share on other sites

Firma ima Corollu s tim motorom...službenu...vozilo ju 30-ak ruku...380000 km i eno je još tamo. Veliki servisi i turbina...to je što je rađeno na motoru. Auto se općenito doima ok, vozio sam ga par puta po 20-ak kilometara i višemanje sve je ok osim što nekad zna gas zajebavat, ono, voziš se konstantnom brzinom dulje vremena i auto počne lagano usporavati, gubi snagu, sve više gasa dodaješ. Treba stati i "isturirati ga" na mjestu malo - nakon toga ok. Čudno...jer nikakvu lampicu tipa "check engine" ne pali...

Link to comment
Share on other sites

2.0 ok motori, imao sam Auris, doduše s malo km bez ikakvih problema motor, dok auto u globalu šrot plastični, 2.2 D4D imao u Avensisu, isto malo km, dizne problem, bučan motor, potrošnja ne mala, nije neko cvijeće, auto ko auto ok, ali osobno nije mi sjeo i brzo ga riješio.

Link to comment
Share on other sites

Bezveze motor

U prvoj i drugoj uskopljen, ne ide preko 3500 okretaja nikako, troši puno, trom je u pm za svoju snagu, ima denso ecu pa se ne može ni chipati. Kada radi regeneraciju dimi užasno. Doziranje gasa je nemoguće. Ili ne ide nikako ili pun gas.

 

Motor koji imam u insigniji je 10x bolje ispeglan, manje troši i bolje ide pogotovo na malom gasu.

 

 

Ako ništa nije crkao u 100k km ali ja nikada ne stiscem hladan auto i uvijek hladim prije gašenja tako da meni u principu auti ne rikavaju

Link to comment
Share on other sites

99% toyota je denso

1.4 d4d je npr. bosch i može se chipat

 

rješenje za dizanje snage (ne samo tlak goriva u CR već i boost) na toyota dizelu su lindopovi chipovi koje je odobrila toyota

ja znam tko je proizvođač istih ali ne smijem baš u javnost sa time makar je ovo forum zatvorenog tipa

to se odnosi na hw, sw odn file koji je u tom chipu je toyotin

http://www.lindoptoyota.co.uk/diesel-performance-chip-kits.html

 

ae

Edited by Ozy
Link to comment
Share on other sites

99% toyota je denso

1.4 d4d je npr. bosch i može se chipat

 

rješenje za dizanje snage (ne samo tlak goriva u CR već i boost) na toyota dizelu su lindopovi chipovi koje je odobrila toyota

ja znam tko je proizvođač istih ali ne smijem baš u javnost sa time makar je ovo forum zatvorenog tipa

http://www.lindoptoyota.co.uk/diesel-performance-chip-kits.html

 

ae

 

Prvi 2.0 su bili bosch. Na redizajnu sa euro5 je došao denso

Jebo pboxove. Imam ja za prodati jedan ako netko treba

Link to comment
Share on other sites

Bezveze motor

U prvoj i drugoj uskopljen, ne ide preko 3500 okretaja nikako, troši puno, trom je u pm za svoju snagu, ima denso ecu pa se ne može ni chipati. Kada radi regeneraciju dimi užasno.

 

 

koja je to sema sa regeneracijom?

Link to comment
Share on other sites

2 bero - jako malo 2.0 aurisa ima dpf i to je bila opcija

uglavnom su 2.2 motori sa dpf

regeneracija je nikad 100% već 80%, zabloka se skroz i da bi se izvršio reset trebaju diferencijalni tlakovi biti u tvoriničkim vrijednostima da bi se izbrisale greške (auto ode u limp mode) a to je u ovl.servisu cca 15kkn

i eto ti službeni toyota prezentacijski pa ga kasnije povukli, još uvijek se povlači po yt na privatnim kanalima

 

 

2 tt - 800-850km bi trebalo biti, sve niže km su zbog nečistoće ili chipa npr.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...