Jump to content

**CROATIAN DRIFT CHALLENGE 2014, Rd.1 - 11.05.2014**


Toninho

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Brkljin auto plaši djecu :D super voznjice, napeto :) Onaj plavi ae86 ide ko kuga, ja sam se jezio :D

E a kak je prosao na kraju onaj kontakt između ona dva bmw-a? jednom branik otpao, a drugom prednji blatobran i branik udubljeni

Link to comment
Share on other sites

Brkljin auto plaši djecu :D super voznjice, napeto :) Onaj plavi ae86 ide ko kuga, ja sam se jezio :D

E a kak je prosao na kraju onaj kontakt između ona dva bmw-a? jednom branik otpao, a drugom prednji blatobran i branik udubljeni

 

e28 skoro nista, a compact je dobio malo po guzi i branik... sve u opisu posla

Link to comment
Share on other sites

Da, i ja baš čitam po FBu...nisam ostao na finalnim vožnjama pa ne znam iz prve ruke.

 

po meni nije bilo propusta a nezadovoljstva uvijek ima u bilo kojem sportu tako i ovdje , bilo je nekih stvari koje su bile li la i uvijek su bile u korist naših vozača pa slovenci su malo nezadovoljni...

 

one question for elders... onaj trenutak kada je slovenac prestigo murgića a nije bio u boku nego djelomično ravan i tako zatvorio putanju murgiću da ovaj mora kočit ili se zabit u njega, šta je u driftu valjan prolaz ako nije auto u boku?

Link to comment
Share on other sites

Da, i ja baš čitam po FBu...nisam ostao na finalnim vožnjama pa ne znam iz prve ruke.

 

Meni osobno je ozvučenje katastrofa... mogao si samo kod šatora nešto čuti...

 

I ne kužim ako već ne postoji nekakav video zid pa barem okačeni A4 papir ne košta puno da se mogu vidjet bodovi...

Link to comment
Share on other sites

Nemam/ne koristim Facebook, pa ne znam što pišu.

Nakon tekme su mi došla 2 zelena fanboy slovenca i baš su bili dragi koliko su išli tjerati pravdu i kako nisu bili zadovoljni mojim odgovorom.

 

Što se tiče kontakta, E28 je 2 puta jako izašao iz putanje.

Prvi put Compact je ostao u putanji, prilagodio drift iako je bilo zajebano i nije ga prestizao (BTW prestizanje je zabranjeno osim u situaciji kada vodeći auto značajno izađe s putanje i kada je pratećem laše nastaviti driftati nego spriječiti sudar i ostati iza)

dok je kod drugog puta E28 otišao toliko vani da je Compact pravilno procjenio (iako se nećkao, i tada se malo poravnao, što je još uvijek krivica E28) i nastavio voziti, a E28 se uključio u stazu i došlo je do kontakta.

 

Inače, tu sve piše: http://drift.hr/forum/showpost.php?p=40382&postcount=1

Samo jedno je gledati sa sudačke pozicije, a drugo s ograde.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...