Jump to content

VN Spain 2014


Gabre

Recommended Posts

gledao sam stream pa sam imao dva prozora jedan do drugog :D

 

pa bilo je zanimljivo zadnjih par krugova, ali definitivno sve dosadnije i dosadnije trke. jebali ih turbo 1.6, sto su valjda mislili da ce svima motori rikavati, a evo jos nije nijedan krepao :lol:

Link to comment
Share on other sites

ja samo ne mogu progutat taj jadni zvuk kao da gledam neke turbo dizele da se trkaju

 

formula je postala dosadna sto su bolidi danas toliko tehnoloski napredni da imaju savrseno slozen ovjes, prijenos snage, i pouzdanost.

 

Prije bi se svako malo netko izvrtio, otisao u oversteer, napravio piruetu, roknuo motor u plamen/dim, ovo je postalo toliko monotono uzas.

Link to comment
Share on other sites

A kvalifikacije su smijeh. Nekad je to bilo do zadnje sekudne borba, sad Mercedesi imaju prek sekunde prednosti, jebote ko da su druga klasa... Brawn je jednostavno genij i svako malo napravi bolid koji je zvjerina i nedostižan za druge i kad je tak, sezona bude zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Link to comment
Share on other sites

ja samo ne mogu progutat taj jadni zvuk kao da gledam neke turbo dizele da se trkaju

 

formula je postala dosadna sto su bolidi danas toliko tehnoloski napredni da imaju savrseno slozen ovjes, prijenos snage, i pouzdanost.

 

Prije bi se svako malo netko izvrtio, otisao u oversteer, napravio piruetu, roknuo motor u plamen/dim, ovo je postalo toliko monotono uzas.

 

pa kazu da je sada ove turbake teze vozit nego proslu generaciju, sto zbog toga da sad vuce iz niskih, sto zbog toga da su aerodinamicki slabiji nego prosla generacija

Link to comment
Share on other sites

Ma niti ne riskiraju više toliko. Ovi iz boksa odmah nakon par krugova urlaju "pazi gume, pazi gorivo, bolje drži razmak, hladi kočnice"... najbolje neka voze samo kvalifikacije i proglase pobjednika...

 

treba njima ukinut telemetriju i radio vezu pa peglaj i da vidis cuda, kazaljku za gorivo u kokpit i ciao

 

dok to ne uvedu nece postati zanimljivo

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...