Jump to content

tdi izgubio snagu...opet..


Recommended Posts

vec dva dana se borim sa svapskim govnom...izgubio snagu..nece vuć đubre :clap:.....mislio sam vruce mu je pa ajd,ali nije do toga...turbo se cuje ali ne kao prije.gledao crijeva i cjevcice sve ok.

turbo bio prosle godine kod mikija na odcađivanju i od onda je ok..jel moguce da se opet zacađilo??

p.s, uglavnom gradska voznja sa laganim gasom

Link to comment
Share on other sites

senzor protoka zraka

Zatvori egr očisti usisnu

Izbij katalizator

Možda ti zaštekale samo vgt one lopatice ak je promjenjiva geometrija turbo

Možda neki senzor,ventil n75 npr

Vakuum..

Može bit dosta stvari,ak nemaš koga u zg,dopeljaj se u zagorje bu ti moj kum i dobar mehaničar napravil dijagnostiku i složil audi kak spada.:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

vec dva dana se borim sa svapskim govnom...izgubio snagu..nece vuć đubre :clap:.....mislio sam vruce mu je pa ajd,ali nije do toga...turbo se cuje ali ne kao prije.gledao crijeva i cjevcice sve ok.

turbo bio prosle godine kod mikija na odcađivanju i od onda je ok..jel moguce da se opet zacađilo??

p.s, uglavnom gradska voznja sa laganim gasom

 

imao sam jednu situaciju di sam frenda uvjeravao da ima boost leak. Vise od mjesec dana je trajalo uvjeravanje i njegovo 100% samopouzdanje da je sve slozio kako treba i da je to dobro (na oko). Kad smo mu isli tlacit cijevi sa kompresorom nije islo vise od 0.5 bara.. stavili moje cijevi i auto prodivljao :)

 

Moj savjet, prvo to natlaciti i onda dalje :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...