Jump to content

"Veliki" servis na 100k km


Recommended Posts

Tocno to kaj si sve nabrojao. Sve filtere, ulje, zupcasti remen, kanalni remen, zatezace remena, rolice, vodenu pumpu, promijeni i termostat, pa si miran. Javi se Peri sa foruma (Pero464) ;)

Ne znam tocno kakva je situacija na Polu SDI, ali frend je sve to radio na Saxu 1,5D, pa je mijenjao i remenicu kanalnog remena jer je i ona malo dobila s vremenom. To neka ti mehanicar vidi.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

 

Blizi mi se servis na Polu SDI (2008g), pa me zanima kaj se sve mijenja na tom velikom servisu?

Osim klasicnih filtera i ulja, kaj jos treba mijenjat? Zupcasti, spaner, rolice, termostat?

 

LP

 

pa kaj nisi još mjenjao zupčasti?

 

Termostat? Zbog čega se mjenja termostat ak nije pokvaren??

Link to comment
Share on other sites

Ak ti meho ne zna rec kaj sve trebas za veliki servis onda pozdravi mehu. :D

 

Ma ja uvijek prije kupim sve potrebno, odnesem mehi i nek sve mijenja. Nemam ja vremena da on to raskapa i gleda kaj treba mjenjat a kaj ne :lol:

 

pa kaj nisi još mjenjao zupčasti?

 

Termostat? Zbog čega se mjenja termostat ak nije pokvaren??

 

Auto trenutno ima 93k km, sumnjam da je prije trebalo mijenjati. Termostat radi, ali kak sam gore napisao, mjenjam sve kaj treba jel 100-200kn me nece ubiti :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam na golfu i na škodi uvjek mjenjam najkasnije do 80 000km zupčasti..ko ga jebe i 1500 kn a ak hdrapi ode motor

 

a kaj se tiće tih dužih intervala to ne pušim...30 000km s istim uljem? HA HHAHA uniću ga mjenjam na 10 000 di motor košta 100E

 

termostat nemoraš dirat..ak nije pokvareno ne diraj..ionako s njim stvaraš trošak i kupnje novog antifriza (G12 si stavi) pa ti je to još koja kuna gore...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...