Jump to content

Iskustva s VAG 2,5 TDI motorom


Recommended Posts

tjedno barem jednog radimo.

motor je KATASTROFA.bregaste se jedu, klackalice ispadaju,ventili blokiraju u vodilicima, pucaju glave, rikava dizna elektronska koja nova dode 4000kn, bosch pumpa ide jako jako cesto ,popravak je od 2000-2500 kn barem u mene, reparirana oko 4500-6000 kn.

dalje,uvik sline ulje sa poklopaca...uglavnom zaobici u sirokom krugu!

nisu neka sreca,ajde onaj 132 kw sa kodom motora ake i multitronikom ide ok,ali potrose dosta, trap isto nije povoljan za odrzavanje osim ako se ide na topran i swag...:D

Edited by Mexx
Link to comment
Share on other sites

tjedno barem jednog radimo.

motor je KATASTROFA.bregaste se jedu, klackalice ispadaju,ventili blokiraju u vodilicima, pucaju glave, rikava dizna elektronska koja nova dode 4000kn, bosch pumpa ide jako jako cesto ,popravak je od 2000-2500 kn barem u mene, reparirana oko 4500-6000 kn.

dalje,uvik sline ulje sa poklopaca...uglavnom zaobici u sirokom krugu!

nisu neka sreca,ajde onaj 132 kw sa kodom motora ake i multitronikom ide ok,ali potrose dosta, trap isto nije povoljan za odrzavanje osim ako se ide na topran i swag...:D

 

A kakvo iskustvo imas sa manualcima od 163ks?

Link to comment
Share on other sites

A kakvo iskustvo imas sa manualcima od 163ks?

potpuno isto kao sve navedeno gore.

plus kod automatika bude problema i sa getribama.

i zaboravio sam rec da su im velika mana i pumpe volana.

iskreno,neznam za auto sa vise mana :D

Link to comment
Share on other sites

potpuno isto kao sve navedeno gore.

plus kod automatika bude problema i sa getribama.

i zaboravio sam rec da su im velika mana i pumpe volana.

iskreno,neznam za auto sa vise mana :D

 

Aj nadam se da ce me posluziti jos 70-80000 bez nekih gluposti jer eto da se ne ureknem ja sam za sad zadovoljan

Link to comment
Share on other sites

ima s tim motorom sogor Tuardreka...prvi vlasnik, 9 godina star, nekih 160.000 km. Uglavnom motor je trenutno vani, ne znam ni ja sta je sve otislo, znam da su bregaste i jos svasta, ceh preko 20.000kn za popravak na motoru i oko njega (uz trud oko nabave dijelova i neovlasteni servis)

 

Zivio vrhunsko pouzdani Fauve

Link to comment
Share on other sites

Ti vw nikad ne rikavaju,dok se ne krene o tom pricati....

Ko i 1,8 turbo,to trpi to ovo to ono i onda mi na 117 tkm klipnjace izadu kroz blok u 5-oj na 140 km/h.......i ne bi nis rekao da u tih mjesec dva dok sam trazio motor nisam upoznao jos 3-4 covjek kojima se isto desilo na 100-120 tisuca.....a do onda sam o. 1,8 t cuo samo da trpi 350 konja....

Link to comment
Share on other sites

ima s tim motorom sogor Tuardreka...prvi vlasnik, 9 godina star, nekih 160.000 km. Uglavnom motor je trenutno vani, ne znam ni ja sta je sve otislo, znam da su bregaste i jos svasta, ceh preko 20.000kn za popravak na motoru i oko njega (uz trud oko nabave dijelova i neovlasteni servis)

 

Zivio vrhunsko pouzdani Fauve

 

 

Touareg ima ili 2.5 R5 TDI ili 3.0 V6 TDi ..... nema 2.5 V6 tdi

Link to comment
Share on other sites

Imam 2.5TDI V6 u A6 sa 260 000km i samo je mijenjana Bosch pumpa, preljevna pumpa goriva u tanku te dizna glavna ....ovjes nije taknut od 200 000km i sve je na svom mjestu...ovjes komplet prednji je 2500kn i to Meyle HD koji je bolji od OEM skoro tako da nije niša skupo...

 

Bregaste original, motor original i nije otvaran ...veliki servis obavio u Porsche-u na Jankomiru...zajedno sa nekim pizdarijama viška je bio oko 7000kn sa 4 godine garancije ...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...