Jump to content

Formula live stream?


Tin

Recommended Posts

Lol...pa ne mozes mi usporedjivati utrku formule 1 i autocestu zg-rijeka....u kojoj je jos stradala nevina suputnica...

 

ista stvar,ugrozavas namjerno neciji zivot

stvar je u tome da je rosberg znao da nema snage za obraniti se ,ostavljam malu rezervu da se isao maknuti i propustiti crnju sa vanjske strane

isto kao sto ostavljam rezervu dadi ,ma kad malo bolje razmislim njemu nema rezerve,morao je pustiti gas,kad je vidio sto onaj drugi ludak izvodi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@Robertino nece mi zaloadati tvoj link, neznam zasto.

Ali znam kkako on vozi i znam da si njegov fan pa ga vjerojatno branis.

Pa samo ono u Monzi jedne godine se na sikani zapiknuo ljudima u pola bolida pa nosu imali izbora nego se maknuti da izbjegnu sudar.

Al bez obzira na to, ovdje je krivica malo na njegovoj strani, ali ga nebi kaznio, vidio je priliku, malo se precjenio i podcjenio Rosberga i eto DNF, ali po meni nijedan nebi smjeli dobiti kaznu, a Rosberg definitivno moze imati malo jace gorak okus u ustima zbog DNF.

 

@Mrlakis bolje nemoj pisati nista ako neznas kako utrkivanje funkcionira, pa kakvo hebeno pustanje nije Rosberg bio na 15. mjestu, a Hamilton vodeci u utrci da su mu bile plave zastave da se makne.

Borili su se za prvo mjesto u utrci najveci konkurent za naslov prvaka(bez obzira na sadasnje sveukupno bodovno stanje u prvenstvu), vozac ispred ima pravo jednom braniti poziciju i to je ucinio.

Vozac iza bi trebao pretpostaviti da ga vozac ispred nece pustiti bez otpora(sto se vidjelo kako je Vettel cimao Verstappena par puta jel je znao da se ovaj mora braniti).

Hamilton je mislio da je puno brzi je to doboljno za doci do pola bolida di bi ga Rosberg onda MORAO propustiti.

Jbg nije proslo i sto sada.

 

O usporedbi borbe za 1. mjesto u utrci Formule 1 i borbu za prvaka sa natjeravanjem po Autocesti izmedu 2 osobna auta, bolje da nista ne kazem.

Link to comment
Share on other sites

 

Eto, Senna lijepo objasnio. Ovdje je jasno da je krenuo desno, zatvarao, pa prestao ić desno, i onda kad se Senna ubacio u prostor (i bio mu uz bok), krenuo opet desno. To je ono o čemu i Senna priča kad fino kaže 'opened the gap then COME BACK AGAIN'.

 

Dok u jučerašnjem slučaju, Rosberg je krenuo desno i od početka dao do znanja da ne ostavlja prostor tamo i koristi svoj jedan potez do kraja.

Link to comment
Share on other sites

da se vratimo na utrku,meni nije normalno ni uredu da sa autom prakticki u kvaru ides zatvarati protivnika a znas da on juri puno brze od tebe

e tu se jos jednom vidi kakav si covjek,nesto kao dado koji nije tija tren popustiti gas pa je ubija onu malu iz du

 

Argumenti su ti brutalni :thumbsup:

 

Ti ocigledno ne razumijes razliku izmedju profesionalnih vozaca na utrci s tocno odredjenim pravilima i 2 pizdeka na javnoj cesti, u prekrsaju do bola.

Link to comment
Share on other sites

U svakom slucaju, vozaci poput hamiltona su oni koji cine formulu zanimljivim sportom. Nista manje prgav nije bio ni jedan senna, a za shumachera da se ne prica. Pa se za pojedine uvjek nađe mjesta kad se prica o najboljim vozacima u povjesti sporta.

 

Kako je Senna ljepo rekao, tko vidi prostor, i ne ide ga iskoristit, nije racing driver. I zato ham ima 3 naslova prvaka a ros ima nulu. Nekad ces uspjet, nekad neces. Ali ako ne pokusas, uvjek ces biti IZA.

Link to comment
Share on other sites

alo,alo, lik je bio u krivom modu,bez snage,nekako to svi zaboravljate,nije se ni smio braniti i postavljati na putanju,to je ono bitno

nitko nebi rijeci rekao da je bio cisti race

zasluzuje kaznu,jer je i sam priznao da je falija sa postavkom

Link to comment
Share on other sites

alo,alo, lik je bio u krivom modu,bez snage,nekako to svi zaboravljate,nije se ni smio braniti i postavljati na putanju,to je ono bitno

nitko nebi rijeci rekao da je bio cisti race

zasluzuje kaznu,jer je i sam priznao da je falija sa postavkom

 

Pa kakve veze sto je bio u krivom modu???

To je bilo njegovom greskom koja ga je dovela do toga da mora braniti poziciju, ali svejedno ima pravo braniti poziciju sto je i napravio, dokle god je ispred bolida koji ga pretjece.

Link to comment
Share on other sites

Pa kakve veze sto je bio u krivom modu???

To je bilo njegovom greskom koja ga je dovela do toga da mora braniti poziciju, ali svejedno ima pravo braniti poziciju sto je i napravio, dokle god je ispred bolida koji ga pretjece.

 

znaci pod svaku cijenu moras braniti jebenu poziciju,a znas da si puno sporiji?

meni to nije uredu,ima jos utrke da ispravis stvar

 

evo lipi filmic ,nevezano za ovu raspravu

Link to comment
Share on other sites

znaci pod svaku cijenu moras braniti jebenu poziciju,a znas da si puno sporiji?

meni to nije uredu,ima jos utrke da ispravis stvar

 

evo lipi filmic ,nevezano za ovu raspravu

 

Apsolutno! Pa nećeš puštat konkurenta haha :lol:

Link to comment
Share on other sites

rosberg je u tom trenutku bio nesto sporiji, hamilton krenuo desno, rosberg krenuo zatvarati desno, a hamilton umjesto da promijeni smjer, nastavi ic desno na silu. e pa rodjo ne ide danas.

 

i to je to, nista vise nista manje. Pa vidi da ga rosberg zatvara i nece pustit gas ili prikocit nego ide jos se gurat.

 

ova situacija mi je skroz ko colak - opacak sudar.

Link to comment
Share on other sites

nema edita

 

uglavnom,

The stewards' full verdict on the Lewis-Nico collision

 

'The incident concerned started when Car 6 [Rosberg] dropped into an incorrect power mode, as set by the driver prior to the start. This created a significant power differential between Car 6 and Car 44 [Hamilton] at the exit of Turn 3 coming onto the straight, resulting in as much as a 17kph speed difference between the two cars on the straight. Car 6 moved to the right to defend his position, as is his right under Art 27.7 of the Sporting regulations.

 

'Simultaneously Car 44 as the significantly faster car with, at that time, apparent space on the inside, moved to make the pass. Art 27.7 requires the leading driver to leave room, if there is a "significant portion" of the car attempting to pass alongside.

 

'Car 44 had a portion of his front wing inside Car 6 small fractions of a second prior to Car 44 having to leave the right side of the track to avoid an initial collision, which may have led him to believe he had the right to space on the right. Once on the grass on the side of the track Car 44 was no longer in control of the situation.

 

'Having heard extensively from both drivers and from the team, the Stewards determined that Car 6 had the right to make the maneuver that he did and that Car 44's attempt to overtake was reasonable, and that the convergence of events led neither driver to be wholly or predominantly at fault, and therefore take no further action.'

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...