Jump to content

Lancer 5 gen swap?


Recommended Posts

Dakle, imam doma takav auto sa 76000km, prvi smo vlasnici. Unutra je socijalni 1,3 75 koji za svoju snagu ide dobro ali to je nekretnina samo takva realno gledano. Radio bih swap na cca 120-140ks, koji motor mi paše na šaraf? Dal je netko upoznat s tim autima, sigurno nekaj jače paše unutra da ne moram trgat i varit po autu, generacija prije se proizvodila mislim i s 1.6 16v motorom? Ne zanimaju me konverzije, turbo, blabla... Zanima me tvornički pogon koji paše u karocu, mislim da je sama šasija s modela prije preuzeta?

 

Ova generacija je u pitanju

 

photo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne mislim od auta napravit razjebanu drkađiju koja nemože 100km u komadu odraditi, treba mi auto za svaki dan, želim taj auto i urediti ga po svojoj ideji i mora biti pali vozi bez psihojebatrije :) Našao sam da ide unutra 1.6 16v 85kw, to bi već bio preporod...

Link to comment
Share on other sites

Iz Galanta 2.0 motor ti je na toj strani ali mislim da je malo prevelik, tj ispusna grana bi lupala u kiler.

Danas provjerim pa javim.

 

Btw. Posto vidim da su ugurali nutra i 2.5 V6, onda mislim da pase i 2.0 :)

Pase i iz Eva 7-8-9. Naravno nije bas sve na saraf, al na dobroj strani je motor.

Edited by Gizmo
Link to comment
Share on other sites

Nikako V6, auto mi treba za svaki dan i puno km a s ovim motorom mi je preslab i prespor, zato bih jači, 1.8 iz carisme je 125 ks? Mislim da je GDi bio 122? A motorni prostor lancera je toliko velik da stane kamionski motor unutra :) ovaj 1.3 izgleda kao da se netko zajebavao i stavio taj motor za prvu silu :) Iza ovog motora stane još jedan koliko mjesta ima

 

17855d1169567029-x-viaje-vendo-lancer-1998-motor-1-3-55-km-x-galon-102_0297.jpg

Edited by Boxer
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...