Jump to content

2.0 tfsi ispuh


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Moj zadnji lonac je sa 4 nastavka 2 sa svake strane, a zelim branik od r32 gore koji ima 2 po sredini i onda mi je najlakse bez puno kemija komplet zadnji lonac dolje, ali me zanimalo na tim modernim motorima da li se sta gubi micanjem tog zadnjeg lonca (buka,eko test su nebitni)

Link to comment
Share on other sites

Moj zadnji lonac je sa 4 nastavka 2 sa svake strane, a zelim branik od r32 gore koji ima 2 po sredini i onda mi je najlakse bez puno kemija komplet zadnji lonac dolje, ali me zanimalo na tim modernim motorima da li se sta gubi micanjem tog zadnjeg lonca (buka,eko test su nebitni)

 

Ne gubis nista osim sta povecavas glasnocu auspuha i dobijes ruzan zvuk .

Netko cak i voli takav metalni (bez lonca) zvuk .

Link to comment
Share on other sites

Hvala na odgovirma decki. Imam taj sportski kat gore tako da nije bas straight pipe pa cu njega ostavit, a ako stvarno bude preglasno cu vidjet za zadnji lonac. Najbitnije mi je bilo da micanjem zadnjeg lonac ne usporim auto.

Link to comment
Share on other sites

Hvala na odgovirma decki. Imam taj sportski kat gore tako da nije bas straight pipe pa cu njega ostavit, a ako stvarno bude preglasno cu vidjet za zadnji lonac. Najbitnije mi je bilo da micanjem zadnjeg lonac ne usporim auto.

 

Radije makni cat, a stavi zadnji lonac. Čisto radi zvuka.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prvo stavio DP bez kata i auto je isao bolje ali zvuk je bio katastrofa.

Onda sam stavio samo milltek zadnji konac na OEM DP i kat (to je bacen novac, nema ni zvuka ni snage)

Sa vecim DP bez kata i milltek zadnjim loncem je to bilo kako treba biti, isao je bolje, na laganom gasu bio tih a kad sam se vozio kak se spada bio taman glasan.

 

Vjeruj mi i skrati si muke :)

Link to comment
Share on other sites

Jedini razlog zasto zelim micat zadnji lonac je ne mogucnost pripasavanja drugog branika, a ovo mi je najlaksa kombinacija..

@toc: hvala na savjetu za sad me samo ovo zanimalo, sta se mene tice moze lock na temu

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prvo stavio DP bez kata i auto je isao bolje ali zvuk je bio katastrofa.

Onda sam stavio samo milltek zadnji konac na OEM DP i kat (to je bacen novac, nema ni zvuka ni snage)

Sa vecim DP bez kata i milltek zadnjim loncem je to bilo kako treba biti, isao je bolje, na laganom gasu bio tih a kad sam se vozio kak se spada bio taman glasan.

 

Vjeruj mi i skrati si muke :)

 

Tak sam ja imao :thumbsup: Supersprint Catless downpipe i otraga samo Milltek zadnji lonac = cijev od turbine do zadnjeg lonca, čulo se ko da đavo viče, osjetilo se da auto pun k bolje ide, zvuk je bio na laganoj vožnji praktički nikakav, sve u svemu da moram ponovit sve bi isto uzeo :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ne citate, imam komplet miltek sa sportskim katom na autu, ali sa 4 nastavka i zelim stavit drugi branik od r32 koji ima 2 rupe u sredini i ne pase mi moj zadnji lonac tako da ne treba mi drugi auspuh nego gledam kako najjednostavnije stavit drugi branik gore, a to je micanjem kompletnog zadnjeg lonca

Link to comment
Share on other sites

Ne citate, imam komplet miltek sa sportskim katom na autu, ali sa 4 nastavka i zelim stavit drugi branik od r32 koji ima 2 rupe u sredini i ne pase mi moj zadnji lonac tako da ne treba mi drugi auspuh nego gledam kako najjednostavnije stavit drugi branik gore, a to je micanjem kompletnog zadnjeg lonca

 

Ako maknes zadnji lonac onda si napravio goli k.. onda vise kao da i nemas milltek..

Link to comment
Share on other sites

Ne citate, imam komplet miltek sa sportskim katom na autu, ali sa 4 nastavka i zelim stavit drugi branik od r32 koji ima 2 rupe u sredini i ne pase mi moj zadnji lonac tako da ne treba mi drugi auspuh nego gledam kako najjednostavnije stavit drugi branik gore, a to je micanjem kompletnog zadnjeg lonca

 

prodaj taj na ebayu i kupi org milltek r32 look lonac za GTIa i to je to ,drugacije ne ide

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...