Jump to content

Farbanje koša motora


Recommended Posts

Molim za pomoc od iskusnijih :)

Moram ofarbati koš motora. Prosli put sam otisao u prodavaonicu boja i lakova i rekao sto trebam, dobio sam kao neku bolju dvokomponentu boju i to je na kraju ispalo za k, gledaj me - ne diraj me.. ogulilo se pun k vec kod same montaze motora i nisam smio gedoru naslonit na boju jer odmah puca.

 

Dakle koji je postupak, kako i sa cime pofarbati da to lijepo izgleda i da je kvalitetno? Malo sam i vario po košu pa bi i to kvalitetno zastitio, dali je dovoljna samo ona masa preko varova?

 

Zahvaljujem:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

To je zajeb bio na bivsem autu, nije se bas tak ljustila da su komadi padali ali nije bilo kvalitetno, uopce..

 

Ovo kaj velis naravno da sam napravio, nisam bas toliki tutlek :D ali to nije to.. cak mi je kroz glavu prosao i onaj industrijski efekt lak, ali ne mogu se pomiriti sa tockastom bojom nikako :)

 

Ali eto, bio sam jucer u Con Coloru i imaju neku boju za strojeve, isto dvokomponentnu. I u razgovoru sa deckima u ducanu ispada da je zajeb bio sto sam predebelo naspricao reaktiv primer.. Ne znam, budemo vidjeli. Posprict cu tom bojom za strojeve, valjda bude dobro :)

 

Hvala :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...