Jump to content

Zamjenski karoserijski dijelovi


robi

Recommended Posts

Nakon igranja pokvarenog telefona s razno raznim otpadima i slično, odustao sam od traženja OEM dijelova.

Znači trebali bi mi dijelovi prednjeg kraja za civica. Ima li tko preporuku na neki specifični dućan, treba li nekoga izbjegavati, da li se može negdje srediti dobra cijena za cash.

Tnx :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ista kao sa slike, ali mi treba samo limarija prednjeg kraja...

 

2žile, vidiš na njih zaboravio, budem ujutro odmah.

Tamo imamo neki popust na hfc kaj ne?

Edited by robi
Link to comment
Share on other sites

i ti robi tu nađeš pitat za dijelove za hondu :)

 

jesi specijalac jebote,šta onda na kraju mjenaš?

 

desni far desni blatobran i branik ? haubu bi ja na tvom mjestu popravio jer po slikama nije strašno,samo malo rub,pošteni limar to bez brige odradi a i hauba je najproblematičniji zamjenski dio,provjerim ti ja tko šta ima

 

inače u advanti imamo 30% rabata i zasad sam uzeo nekih 10 kompletnih prednjih krajeva i bilo je sve ok,sve ovisi najviše o limaru

Link to comment
Share on other sites

Navodno oni imaju lošu kinesku limariju.

 

Hrupelj ima Kolkkerhome (tak se nekako piše) i ona je solidna.

 

Bude malo zajebancije oko dok se ne upasa ali za te pare i ne moš puno više očekivati :D

 

Za civic eg branik i hauba 100e :D

Link to comment
Share on other sites

Hrupelj ima lutriju. Neke stvari pašu vrhunski, neke ni najbolji limar ne može upasat. Najbolje da ti limar kupi ili dogovori s njim da ide s tobom kupovat jer moraš pazit kaj ćeš dobit.

 

Meni je limar napravio cirkus na Accentu jer je rubnjake koji nisu pasali baš najbolje išao na silu pripasat. Tak da sam imao nesreću da sam imao kombinaciju lošeg limara i loših rubnjaka iz Hrupelja.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...