Jump to content

Razlika gt2871r i gtx2867r


Recommended Posts

Citam po netu i navodno je manji x dosta bolji turbo, dosta prije puni, ovisno o autu 300-400rpma nize i zbog billet lopata puno duze drzi boost....gt je deklariran na 400ps a gtx na 475..

 

GT2871 mi je izbacio ravno 400ks na 1bar, na bmw m50b25 i6, serijala klipovi sa upustenim celom 4-5mm, ostalo sve stock, osim naravno dizni...

 

ove godine sam slozio strokera na 3.0-3.1, pa ako je gtx puno fleksibilniji onda bi svoj gt poslao u uzice da mi dejan to slozi pa da se i ja veselim blizu 500ks i preko 600Nm

Link to comment
Share on other sites

cic, moras gledati da usporedujes motore koji imaju vanos(a tebi je ugasen), onda ovaj drugi ima skevencijalno ubrizgavanje(ti nemas), a to ti sve utjece na spool.

Uglavnom gt turbo od 400HP nece isto spoolati kao gtx od 500HP, nije gtx krilce tolko naprednije. Ako na svoj motor stavis gtx2871r, dobit ces barem 400rpm kasniji spool.

Link to comment
Share on other sites

Pa slaze hibride da,vec smo na dva turba sa gt2876r slozili 71 i billet krilca...kak to napravi ne znam...

 

Muha,sad nemam sekvencu,al je slozena vec,sva struja je kod perasa, to je reko stavit sad..:

 

Ja vanos ni nemam....

 

Frend ce sklopit,ja sam nabavio djelove....uglavnom radilica od m54b30,klipnjace obicne vanos ili isto od m54b30 ali te ne drze preko 1bar...i odlucio sam usisnu bregastu od m50b20 stavit a orginal 2.5 usisnu prebacit na ispuh

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...