Jump to content

nissan note 1.4 16v nema kompresije na 1. i 4. cilindru


Recommended Posts

ima tko iskustva s tim autom tj. motorom

2008-ma godina, 65kw

 

 

kolega ima taj auto na plin i imao je nekih problema pa je dao auto nekom "majstoru". on je skužio da motor nije u fazi i da je naravno plin kriv za to :huh::huh::huh: i da treba skidat glavu, uredit ju, stavit novi lanac i ostalo što ide uz to. i izvadit plin da bi to dalje radilo kako treba.

auto ima 100 000km

kompresija je na 2 i 3 ista, i na 1 i 4 također ista ali oko pola manja. e sad možda je on meni nešto krivo prenio ali tako je on skužio

 

 

sad ono što ja znam- spremao se prošli tjedan na put ispred firme(ženin auto zapravo) i pita me dal mu auto čudno radi. vidim da radi na 3 cilindra, iskopčam 1.cilindar i radi dalje identično, iskopčam 2. i radi puno lošije. nisam dalje iskopčavao neg sam odmah mislio da je bobina ili svjećica krepala i rekao mu da ne ide u Rijeku s tim autom. otišao je s drugim autom a kad se vratio odveo je Note-a tom nekom susjedu

 

 

zamjenski set lanca je oko 1400kn u Kreši, kaže taj majstor da to ne valja nego samo original. istina?

Edited by JosipZG
Link to comment
Share on other sites

spaljeni ventili najvjerovatnije i nepodešeni zazori ventila,to su najčešća posljedica i uzrok uz loše podešen plin

 

i ne nekom susjedu koji se kao kuži odvest vec nekome tko se razumije...

Edited by Vucko
Link to comment
Share on other sites

na 1. i 4? pa kak bi auto vozio uopće? radi na 3 cilindra kolko sam skužio na brzinu a ne na 2

 

e da, nema sistem za podmazivanje ventila (iako ne vjerujem puno u funkcionalnost toga)

 

 

zamjenski lanac - da ili ne? i zašto tvrdi da motor nije u fazi?

 

 

kome odvest, zato pitam. pa nek poklopi motor da se odveze nekom drugom

susjed je mehaničar al mi je upitna njegova stručnost

Edited by JosipZG
Link to comment
Share on other sites

zašto to tvrdi za motor...rekao bi priučeni mehaničar,takvih je masa...kad vide plin u autu neki skoro pa vrišteci pobjegnu u kontra smjeru...

 

ne znam ništa o tim motorima,može bit do hrpe stvari,al teško da može kompresiju nemat ako su svi ventili zatvoreni kad se mjeri,to nema veze s fazom motora obično

 

vidio sam svakakvih debilnih dijagnoza od kvazimehaničara ali ovo što sam ti ja naveo je najčešće rješenje...a zaključio je da je lanac za mjenjat jer kao motor nije u fazi a motor s lancom baš i nije samo tako izbacit iz faze ako uzmeš još u obzir da taj lanac ima samo 100 000 km a trebao bi trajat 200k

 

 

auto se vozi skoro pa normalno samo ima manje snage nego inače

 

 

ne vidim u kojoj kombinaciji bi se rastegnuo lanac i onda motor nemao kompresiju na prvom i četvrtom cilindru ;)

Edited by Vucko
Link to comment
Share on other sites

Da se lanac istegnuo toliko da je motor izgubio kompresiju za pola, prvo bila bi ista prica na sva 4 cilindra, drugo lanac bi vjerovatno prije puknuo.

Ja glasam za izgorene ventile, eventualno brtva glave...

Link to comment
Share on other sites

ljudi ne podešavaju ventile uopče jer im to skoro nitko ne govori a voze na plin,i čim je malo lošije podešen plin dolazi do mikrozavarivanja i zazaori se začas smanje,sad ak je tu još slabija iskra ili lošija svječica/kabel/bobina začas sranej nastane

 

dosad na poslu je 5 ili 6 auta imalo iste simptome i svaki jebeniu put su ventili bili,sad su promejnili servisera i štelaju redovito i nema brige više

 

zbog brtve glave rijetko kad se gubi kompresija toliko i na takav način po mom iskustvu

Link to comment
Share on other sites

slažem se sa svima

 

 

entuzijast- nisam imao nikakav alat a kolega je morao krenuti. zato što mi se čini da mulja i pitam ovdje jer nemam pojma o tim motorima.

 

i opet pitanje - zamjenski lanac da ili ne? kome odvest auto?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...