Jump to content

Valjci u CVH


Recommended Posts

  • Replies 229
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

pardon moje auto dokazano ima 1ks vise od deklariranog !

tj deklarirano je 148ks

a ima 149ks

i bar me niko nije pokrao za 22ks kao neke !

:D

 

Imam i ja u autotimu 206ks ali mi to nije realno jer su predarežljivi:lol:

btw nisi odgovorio koliko te koštao auto???:)

Link to comment
Share on other sites

Rudy kolko si platio ,tolko si dobio :haha:

 

Yep stara poslovica "koliko para toliko muzike":lol:

slušaj u toj klasi je clio bestbuy,od recimo keyless kartice,brembo kočnica,leži ko mutav,hebi ga ispalo je da nema deklariranu snagu ali tko bi to znao prije kupnje auta?!?!?:lookaround:

Link to comment
Share on other sites

I tvoj je imao isto manje konja od deklariranih(prije čuninga) jedino je S3 pokazao deklariranu snagu.

Nažalost niti jedan 197 nije pokazao preko 187KS bilo gdje u svijetu:no2:

Doći od brojke od 200ks:auspuh s sportskim katom,bregaste i remap i ONDA tek imaš 200ks:cheer:

 

btw zato je tvoj auto koštao 35k€ a moj 20k€:P

 

haha otkud ti da je moj pokazao manje od deklariranih? :lol:

 

ak te baš zanima samo sa K&N panel filterom (koji ti daje isto koliko i nalja alpine) sam imao 248ks ;)

 

mjereno u AMC-u, Damir mjerio, auto je imao oko 10000km, mjereno 3 puta svaki put pol konja razlike :thumbsup:

 

to mora da sam onda ukrao nekom cliu na cesti tih 18ks usput :lol: :P

Link to comment
Share on other sites

haha otkud ti da je moj pokazao manje od deklariranih? :lol:

 

ak te baš zanima samo sa K&N panel filterom (koji ti daje isto koliko i nalja alpine) sam imao 248ks ;)

 

mjereno u AMC-u, Damir mjerio, auto je imao oko 10000km, mjereno 3 puta svaki put pol konja razlike :thumbsup:

 

to mora da sam onda ukrao nekom cliu na cesti tih 18ks usput :lol: :P

 

Evo otkud mi http://www.rototestinstitute.org/popup/performancegraphs.php?ChartsID=758

 

Koliko sad imaš KS??

Link to comment
Share on other sites

 

sad ne znam koliko imam, dovoljno za mene :D

 

ako te baš zanima maha3000 su najprecizniji valjci u svijetu, na tim istim valjcima u AMC-u su mjerene i prve serije GTI-a običnih i prve serije su opće poznato imale oko 185-190ks umjesto deklariranih 200, ne znam točno serijski kod motora, moram naći negdje :thumbsup: A novije serije čini mi se od 2006. nadalje su imale cca 210ks, sve dokumentirano u AMC-u, vidio krivulje svojim očima..tako i moj koji je 2007 (08 model) ima više od deklariranih 230, takodjer nemam 300Nm nego 333serijski, pogledaj dolje..tak da ti ono od prije što si rekao za cijenu nema veze s vezom, neki auti su bolje napravljeni, neki lošije, thats all ;)

 

dsc06308.jpg

 

dsc06307.jpg

 

sorry na velikim slikama, al bolje se vidi tak :cool:

Link to comment
Share on other sites

E pa frende procitaj kaj ti piše za omiljenog gnoja da su prve serije imale oko 185 ks-a...!!a deklarirano 200... :D

 

da frendić, prve serije! Moje smeće baš i nije prva serija, jel tak? :doh:

 

A i dalje je govno od auta koje ne isporučuje to kaj deklariraju...

Link to comment
Share on other sites

Imam i ja u autotimu 206ks ali mi to nije realno jer su predarežljivi:lol:

btw nisi odgovorio koliko te koštao auto???:)

 

neznam zasto inzistiras na tome, i neznam sta mislis postic s tim, al u konacnici puno vise nego ti za klija ;)

Link to comment
Share on other sites

dajte molim vas naptaviti novi topis sa tabelom od najjaceg prema slabijem autu jel se ja ovako gubim.

 

al bas mi se svida citati vase komentare, sva sreca pa ovdje ne pali prica moj tata protiv tvoga tate i sl gluposti.

i da sreca pa ce uskoro sr402 pa ce se tamo vidjeti junaci

Link to comment
Share on other sites

po ravnom vjerojatno...

 

po zavoju... pa pa g-noj... i to pisem ja koji volim gnojeve :naughty:

 

ja bi volio probat da vozim GTI protiv Sporta..:) ako bi me clio odera na nekoj relaciji skidam mu kapu..:)

 

jednom prilikom sam vozio GTI i ide dosta bolje od clia i ne lezi lose..;)

Link to comment
Share on other sites

ja bi volio probat da vozim GTI protiv Sporta..:) ako bi me clio odera na nekoj relaciji skidam mu kapu..:)

 

jednom prilikom sam vozio GTI i ide dosta bolje od clia i ne lezi lose..;)

 

Xman je imao GTI DSG i sada 197 i bio na grobniku pa vjerujem da zna kaj prica...:cool:

Link to comment
Share on other sites

ja bi volio probat da vozim GTI protiv Sporta..:) ako bi me clio odera na nekoj relaciji skidam mu kapu..:)

 

jednom prilikom sam vozio GTI i ide dosta bolje od clia i ne lezi lose..;)

 

vecina ovdje mlati znas vec cime, ja sam imao gti-ja godinu i pol a sad od 06 mj vozim sporta pa ti iz prve ruke mogu rec koji bolji lezi i koji bolji po ravnom

 

mogu ti reci i koji hoce iscupat volan iz ruke na ubrzanju a koji ne. Al ti isto tak mogu rec i kolko sam bio po servisima s jednim a kolko s drugim.

 

A kao zakljucak koji je bolji, baci oko na sig :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Xman je imao GTI DSG i sada 197 i bio na grobniku pa vjerujem da zna kaj prica...:cool:

 

nek lezi bolje.. al to opet nije nesto drastično.. morao bi bit dosta bolji vozač od onog u gti da ga bas tako lako odere.. jer frend sa 197 se trkao s calibrom turbom, i clio bolje lezi u zavoju, al čim malo ravnice calibra ode, i onda clio mora stizat i tako nonstop..:doh: tako da na običnoj cesti mi nije nis posebno.. pogotovo ako se ovaj drugi dobro vozi i jos k tome na ravnm brzi..

Link to comment
Share on other sites

nek lezi bolje.. al to opet nije nesto drastično.. morao bi bit dosta bolji vozač od onog u gti da ga bas tako lako odere.. jer frend sa 197 se trkao s calibrom turbom, i clio bolje lezi u zavoju, al čim malo ravnice calibra ode, i onda clio mora stizat i tako nonstop..:doh: tako da na običnoj cesti mi nije nis posebno.. pogotovo ako se ovaj drugi dobro vozi i jos k tome na ravnm brzi..

 

ma gnoj majku....:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...