Jump to content

Valjci u CVH


Recommended Posts

Mogu li izmjerit 400+KS na 4x4

 

 

evo ti pa citaj http://www.maha.de/en/2193.asp

 

cca 600ks 4x4

 

i ima tocno definirane procedure za mjerenje 4x4 pogona od audija koji zna davat cudnovate rezultate

 

 

znam da se redovno odrzavaju i imaju obrazovano osoblje jer cvh mora( mora velikim slovima ) imat ispravne valjke jer te država kažnjava po njihovom rezultatu kad te salju na izvanredan tehnicki

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 229
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

To mjerenje ti je najtočnije što može biti... Autotimovi valjci (dastekovi valjci) dodaju konje... Inače inertni valjci dodaju konje, dok su maha (kočnica) jedni od najpreciznijih valjaka na svijetu..

 

Kao što vidiš 141WHP ti je realno, i taj auto za svoju težinu upravo tako i ide...

 

Ja sam sa 2.0 16V atmo (C20XE), spuštenom, poliranom, portiranom glavom, širenim kanalima, imao 140WHP i nekih 172HP...

 

Jednostavno kod puga i renola su napuhani rezultati snage... Čak je i kod honde tako... Jedino turbo dizelaši i turbo benzinci će imati deklarirano ili malo više...

Link to comment
Share on other sites

evo ti pa citaj http://www.maha.de/en/2193.asp

 

cca 600ks 4x4

 

i ima tocno definirane procedure za mjerenje 4x4 pogona od audija koji zna davat cudnovate rezultate

 

 

znam da se redovno odrzavaju i imaju obrazovano osoblje jer cvh mora( mora velikim slovima ) imat ispravne valjke jer te država kažnjava po njihovom rezultatu kad te salju na izvanredan tehnicki

 

Hvala. Onda idemo gore za par dana.

Zabrinuo me Jankinjov post kad je napisao da nije uspio izmjerit 200KS

Link to comment
Share on other sites

Jedino turbo dizelaši i turbo benzinci će imati deklarirano ili malo više...

 

Vidim da je sucka vec pisao ali da i ja nesto napisem.

 

Vidis meni su izmjerili nesto manje nego sto je tvornica deklarirala, nakon sto se to spomenulo na renault forumu naso sam se razapet da kako mi nije jasno da valjci lazu, ali kad su drugi ljudi kojima su valjci pokazali vise konja nakon prerada on su ti isti valjci bili 100% tocni..

 

Naravno prvo cu pregledat sve oko auta da mozda nekakav dio na autu nije otkazao poslusnost. A onda cemo u ganjanje snage.

 

Ja imam manjak od 14 kW sto nikako nije malo a kako inace su svi R26 u svijetu/europi pokazali vise od 169 kW tako sam i ocekivao od mog ali jok dobio sam jako neugodno iznenadenje.

 

 

th_DSC00646.jpg

th_R26.jpg

Link to comment
Share on other sites

Moj motor je serijski imao 150KS (tako je barem deklarirano) i oko 18 godina iza sebe i bogte pita koliko kilometara...

 

Ja sam u AMC mičevec izmjerio nešto manje od 140WHP i 172KS (kompletna obrada glave, ispuh, usis, remap)... Tako da valjci JESU točni...

 

Redovito 2.0 8v opelovi C20NE, koji imaju 115KS deklarirano mjere 120-125KS... Zašto? Zato što se opel nije razbacivao konjima i konji su ograničavani da uđu u određenu klasu osiguranja...

 

No danas se vodi utrka tko će izvući više iz motora i NIJE lagano iz 2.0 motora izvući 200KS bez prednabijanja... Tvornica napuše rezultate i onda se svi lagano čude na valjcima...

 

Redovito PTDI će pokazati i do 10% više na valjcima, jer je VAG grupa imala pritužbe kako im auti kurca ne idu, pa su zato na svakome malo digli tlak..

 

Honde Civic VTi malo koja će pokazati 160KS koliko je deklarirana, isto tako RS 182 neće pokazati niti 170KS.. Jebiga, pušite kad kupujete razvikane marke... Kupi si turbo benzinca i onda ćeš dobiti sve što si platio uz malo podizanje tlaka turbine...

 

Evo ja sam isto u Mičevcu mjerio 2.0 16V turbo deklariran 204KS, samo 197KS jer je igrom slučaja bio neispravan taster za prvu brzinu (ograničenje boosta radi trakcije), dako da je tlak bio 0.4bar umjesto 0.6bar...

 

Znači, valjci su vrlooooo točni, ali jednostavno proizvođači malo varaju kupce...

 

Novi clio RS koji kao ima 200KS uopće ne ide tako. I to se vidi i na valjcima i na njegovom ubrzanju... Zašto ga 182 verzija ubija? Jer ima manje kila i skoro isto KS..

 

2alenp: jesi pomislio da možda imaš nešto neispravno na tom motoru? Što za reno uopće nije čudno..

BTW, koliko ja vidim kod tebe ima PREVIŠE gubitaka u prijenosu. 40kW!!!! Jesi ugrijao motor i ulje u getribi prije mjerenja?

Edited by mr_G
Link to comment
Share on other sites

Ili auti imaju torque peak do neba, pa lamele klize ;).

 

Ma ne klize lamele, nego gume, jer su valjci ne nazubljeni..

 

neznam, moguce je, ali ni corveta od nekuh 300 ks nije mogla izmjeriti...

 

ja se dam kladiti da ovaj audi isto nece moc...

 

Meni je to sumnjivo, jer atmosferci nemaju pik momenta kao turbaci...

Link to comment
Share on other sites

kad smo mi bili u AMC onda je kolegi na novom A3 1.9tdi izmjereno 90ks na kotacima, 115ks na radilici dok mu je tvornicki deklarirana snaga 105ks. dakle +10ks.

 

ja sam u jako kratkom razmaku bia na valjcima u gummimarketu i amc - razlika mi je bila u 2ks (a to je sve skupa bilo mjesec dana prije nego mi je prnila mašina), tako da su i ovi u gummimarketu također dobri.

Edited by obie
Link to comment
Share on other sites

2alenp: jesi pomislio da možda imaš nešto neispravno na tom motoru? Što za reno uopće nije čudno..

BTW, koliko ja vidim kod tebe ima PREVIŠE gubitaka u prijenosu. 40kW!!!! Jesi ugrijao motor i ulje u getribi prije mjerenja?

 

Sve bilo zagrijano, krenuo sam sa toplim auto iz zagreba, vozio se ko kreten do gorice, sve je bilo zagrijano, gume, motor, ulje u getribi..

 

Pa naravno da sam to pomislio, jer 99% je i moj pretpostavka da je to, jer dok sam tek preuzeo auto je komotno razvio 250 od luckog do jankomira, sad jedva nabere 230 do tamo.

Link to comment
Share on other sites

Sve bilo zagrijano, krenuo sam sa toplim auto iz zagreba, vozio se ko kreten do gorice, sve je bilo zagrijano, gume, motor, ulje u getribi..

 

Pa naravno da sam to pomislio, jer 99% je i moj pretpostavka da je to, jer dok sam tek preuzeo auto je komotno razvio 250 od luckog do jankomira, sad jedva nabere 230 do tamo.

 

 

Eto, onda znaš da ti nešto nije u redu sa motorom.... Turbo benzinci i turbo dizeli će uvijek pokazati više od deklariranog osim ako su neispravni... A na turbaku ti mala sitnica dovodi do spuštanja boosta radi sigurnosti...

Link to comment
Share on other sites

ispricavam se... 115 ks.... LOL i 105 deklarirano... hahaha zajeba sam malo, uopce nisam ni skuzia sta sam napisa.

mislia jedno, utipka drugo.... ispricavam se.

 

edit: evo ispravljeno ovo gore............ ufufufuf... previse kave za mene danas.

Edited by obie
Link to comment
Share on other sites

neznam, moguce je, ali ni corveta od nekuh 300 ks nije mogla izmjeriti...

 

ja se dam kladiti da ovaj audi isto nece moc...

 

nije izmjerila zbog guma , prehladno je bila a gume su ljetne pa prokližu , rekli su da dode kad zatopli i da ce moci izmjeriti

Link to comment
Share on other sites

Da. Tako ih većina tih pTDIja ima... To mi je pokazivao i taj lik po snimcima...

 

Jednostavno atmosferci, pogotovo oni koji se približavaju 100KS po litri ne isporučuju deklarirano... Nisam siguran da i Civic type R isporučuje deklarirano, iako mi je lik pričao kako je tu honda najjača... Što deklarira, to isporuči..

 

A na turbacima je redovito više, jer su to "besplatni" konji koji se dobivaju malo podizanjem tlaka... Opet ti konji su "besplatni" do određene granice (cca 30% iznad deklariranog) nakon čega priča postaje jako skupa...

 

Sve je to čuning, iskustvo, poznavanje rada motora, itd... I sve je očekivano.. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...