Jump to content

Auto servis Mrksa


Deltona

Recommended Posts

Ekipa moze pomoc, potrebne su mi informacije. Ima li netko iskustva sa Fiat-Alfa servisom Mrksa iz Zagreba? Vidim na njuskalu da prodaje dosta djelova za 1.8 motor, a ja san u procesu slaganja i potrebni su mi neki dijelovi sta on ima.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam recimo dobar s njim....znam ga godinama i održavam tamo Giuliettu,Doblo i Ducato,ovako ko servis sve super,znaju kaj rade ne izmišljaju toplu vodu...a sad ovo kaj tebi treba ne vjerujem da će biti ikakvih problema.....

Link to comment
Share on other sites

Nemas sta izbjegavati, cista prodaja novih dijelova kojih je steta da stoje :)

Ako hoces ici cu ovih dana kod njih u susjedstvo pa ti mogu pobrati te dijelove i poslati, ne znam dali oni salju pa da ti pomognem. Jedino bi trebao nazvati dan prije da ti pripreme sve dijelove jer imaju skladiste u Samoboru pa dok dopeljaju do servisa.. :)

Link to comment
Share on other sites

Od Danijela ces prije dobit besplatan savjet (sto mnogi naplacuju danas ili ne zele govorit) nego da ce nekoga prevarit, ili ista slicno.. covjek godinama ima servis i povjerenje sto je gradio jako dugo sigurno, sumnjam da bi si itko dozvolio da si to narusi nekom sitnicom i gluposcu.. Tako da bez straha slobodno narucis sto god je oglaseno, i kako je oglaseno takvo je i stanje 100%

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...