Jump to content

Lancia Musa 1.9JTD zamasnjak


Recommended Posts

Ekipica trebam malu pomoc :)

 

Zviznuo mi je zamasnjak na Musi (1.9JTD 74kw), tj pocelo je nesto rostat kad je kuplung do pola stisnut. Reko druk lager.. Nista skidaj getribu i kad ono druk lager je za zamjenu ali zamasnjak je zacvikan, tj uopce nema lufta i zvono je puno spene iznutra. Nasli smo i jos jedan mali limic na kojem se vidi da je otrgnut od nekud.

 

E sad, auto ima prvi kuplung set gore i korpa je samostelajuca. Naravno, zamasnjak za tu verziju je skuplji, nesto preko 4000kn..

 

Dali je moguce staviti zamasnjak od obicne korpe?

Link to comment
Share on other sites

Nismo se skuzili :)

Korpa je samostelajuca, i zanima me se moze staviti zamasnjak od korpe koja nije samostelajuca. Drugaciji su kataloski brojevi, ali nitko ga nema na stanju da pogledam u zivo.

 

Edit: Goran uletio prije mene sa postom :)

Budem bas svratio na fiatiste da vidim. Izgledom nisu isti, vidi se ralika. Ali reko mozda pase :thumbsup:

Edited by Jopa
Link to comment
Share on other sites

Hvala ti kolega na ponudi i velikodusnom popustu. :thumbsup: Koja je zadnja cijena, jel ide za 2800?

 

2 Zagorec> fala lepi! Prelistao, i ko za kurac samo Idea i Musa imaju Getrag getribe i drugaciji zamasnjak. Nasao za 2400kn novi na R1, ali se ceka dva tjedna :)

Link to comment
Share on other sites

Hvala ti kolega na ponudi i velikodusnom popustu. Koja je zadnja cijena, jel ide za 2800?

 

2 Zagorec> fala lepi! Prelistao, i ko za kurac samo Idea i Musa imaju Getrag getribe i drugaciji zamasnjak. Nasao za 2400kn novi na R1, ali se ceka dva tjedna :)

Posalji kataloski na pm

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...