Jump to content

Izrada opruga


doggy

Recommended Posts

RIO opruge, Medarska - Zagreb

 

rade već godinama za hrpu poznate ekipe i na cestovnim i race autima.

ja uzimao nedavno isto za gewinde za fiću. 2 opruge po mojim mjerama = 350 kn

 

nećeš pogriješit ako odeš tamo, pogotovo ako naletiš na mladog gazdu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

sorry kaj dizem temu iz prasine ... ali da ne otvaram novu

koga preporucujte za izradu opruga ... ovog Jatića ili ove RIO opruge? Zvao sam i jednog i drugog i cine se ok preko telefona, ali nemam pojima kak radi koji od njih

Link to comment
Share on other sites

RIO mi je malo spor ... rekao mi je da mu treba otprilike tjedan dana da napravi opruge. Neznam dal ce mi mehanicar toliko izdrzat s autom u dvoristu :)
Jatić je rekao da je gotov sljedeći dan. Cjenovno su tu negdje ... oko 700 - 800 kn za par. 

Ak netko ima iskustva sa Jatićem neka javi! 

2 Bela: Nema frke, mozemo probat dogovoriti neku kooperaciju. Neznam dal ce biti popusta, ali mozemo probat 

Link to comment
Share on other sites

OK, ako si za, javi se na viber 98 460 180 pošaljem ti br šasije pa pitaš tamo Jatića ako ih može ugurat uz tvoje pa na sve skupa neki popust....ja zapravo trebam samo zadnju desnu (na tehničkom mi je reko da je puknuta), no sumnjam da će htjet radit samo jednu, za dvije bih išao do 300 kn...na njuški ko za vraga ih nema, a na Hrelić nemam u vidu ić u neko dogledno vrijeme.

Link to comment
Share on other sites

Ma nebitno, bitno je samo da nije puknuta jer pojma nisam imao dok nisam došao na tehnički, nit vidi auto ni ništa, otraga se nitko ne vozio ionako kad su sjedala prevrnuta većinom vremena jer se uvijek nešto vozi od ''tereta''.  Meni treba samo jedna, samo je pitanje dal se da kome radit jedna, možda kod Ria jedna košta ko dvije kod Jatića...pojma nemam, budem vidio ako Kris dogovori gdje pa i ja uguram narudzbu za 1 ili 2 opruge.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...