Jump to content

Audi A6 C5 Subwoofer - zamjena


Recommended Posts

Zamjenu pojacala nebi jer je navodno sranje oko paljenja/kontrole BOSE pojacala kad je aftermarket radio unutra jer sam ja sad stavio Kenwood 2DIN.

 

Ja sam samo zaštekao na OEM sustav drugi kazić... Pioneer i to je to..pojačalo i sve ostalo radi

Link to comment
Share on other sites

Kod mog starog u A6 karavanu nije radilo pojacalo. Alpine je kupio i mora otic u Ronis da mu sloze da mu zadnji sistemi rade (pojacalo).

 

Dodatni je problem sa BOSE (navodno) jer ima dodatnu kontrolu za pojacalo.

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

Kod mog starog u A6 karavanu nije radilo pojacalo. Alpine je kupio i mora otic u Ronis da mu sloze da mu zadnji sistemi rade (pojacalo).

 

Dodatni je problem sa BOSE (navodno) jer ima dodatnu kontrolu za pojacalo.

 

Ja kupio samo u Dobrom zvuku kabl i to je to ...

Link to comment
Share on other sites

Nemam BOSE. Blaupunkt. Imam jedan sub u kutiji, dok BOSE ima 2. I ja imam u desnom boku bunkera, tamo im je mjesto. Imam kombinaciju za BOSE kutiju sa ta 2 sub-a, pa me zanima dal to mogu samo prestekat. Naravno da mi ostane staro pojacalo, samo da kutiju sa subovima promijenim. BOSE pojacalo ima malo drukciju kontrolu i instalaciju. Tako mi je barem receno.

Link to comment
Share on other sites

Nemam BOSE. Blaupunkt. Imam jedan sub u kutiji, dok BOSE ima 2. I ja imam u desnom boku bunkera, tamo im je mjesto. Imam kombinaciju za BOSE kutiju sa ta 2 sub-a, pa me zanima dal to mogu samo prestekat. Naravno da mi ostane staro pojacalo, samo da kutiju sa subovima promijenim. BOSE pojacalo ima malo drukciju kontrolu i instalaciju. Tako mi je barem receno.

Ja sam.prezadovoljan sa svojim, samo jako ovisi kakva je kvaliteta izvora. Radio stanice su uglavnom previse basa, ali zato s cda zvuci vrhunski.

Ne znam jel imas prilike isprobati prije kupnje?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam.prezadovoljan sa svojim, samo jako ovisi kakva je kvaliteta izvora. Radio stanice su uglavnom previse basa, ali zato s cda zvuci vrhunski.

Ne znam jel imas prilike isprobati prije kupnje?

Imam mogucnost isprobat. Ma i moja fakat dobro svira, ali ak moze malo bolje zasto ne. Pogotovo jer je sportska cijena.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...