Jump to content

Test motornih ulja: 10w40 vs. 5w40


Recommended Posts

U Splitu imas ga kupit u manje vise svim trgovinama auto opreme.

Ja sam ga kupio u Metalia Auto, ali mislim da ima i u Auto Krese...

 

 

 

Ti pricas o jednom golfu 1.6 a ja pricam o 2.0 V6 masini sa 24 ventila i 4 bregaste koja je minimalno 3 puta veca i ima x10 puta pomicnih djelova od tog golfovog motora. Pa zar ne bi bilo logicno da trosi vise?

Istina jest da je preko 1L/1000km previse, ali meni u servisnoj pise da se tvornicki tolerira 0.7L /1000km kod novog auta kao i kod vecine europskih proizvodjaca prema tome...

Sada sam promjenio ulje i ovoga ce trosit puno manje, ali koliko tocno zant cu nakon 1000km pa javim ;)

 

nije logicno ni najmanje, ako ti mislis da je ok da ti auto popije 5-6 litara u 10 000km, onda ne vidim uopce potrebe da mijenjas ulje kad ga cijelog u biti promijenis u tih 10 000km......

 

napravi polugeneralku jer motor ocito nije ispravan kako treba.

Link to comment
Share on other sites

nije logicno ni najmanje, ako ti mislis da je ok da ti auto popije 5-6 litara u 10 000km, onda ne vidim uopce potrebe da mijenjas ulje kad ga cijelog u biti promijenis u tih 10 000km......

 

napravi polugeneralku jer motor ocito nije ispravan kako treba.

 

Ok ako je tako molimte mi reci zasto recimo VW ne radi generalke na njihovim novim motorima koji trose 7-8 deci ulja na 1000km. Dvoje prijatelja od mog staroga imaju te Passate 1.9 Diesel 2004 godina i trose im toliko. Ima i jedan s golfom ista sema, otisli u VW i nisu im htjeli priznat to pod kvar jer jasno pise da tvornica tolerira do 7 ili 8 deci na 1000km.

Uostalom bilo je rasprava na forumu o tome, ajde malo procesljaj pa se uvjeri...

Motor je izvrstan, jebiga trosi, sta cu mu ja, ne da mi se jos pucat 1000 eura u njega, to kad nesto rikne ili ako se potrosnja jos drasticno poveca onda cu razmisljat o toj opciji...

Ja vjerujem da ce mi s ovim novim i guscim uljem potrosnja bit oko 5-8 deci a to mi je sasvim ok za V6 i malu kilometrazu koju radim... ;)

kad se skupi para ide unutra KL-ZE motor od 200ks, zato ne zelim ulagat u ovoga...

Link to comment
Share on other sites

Ok ako je tako molimte mi reci zasto recimo VW ne radi generalke na njihovim novim motorima koji trose 7-8 deci ulja na 1000km. Dvoje prijatelja od mog staroga imaju te Passate 1.9 Diesel 2004 godina i trose im toliko. Ima i jedan s golfom ista sema, otisli u VW i nisu im htjeli priznat to pod kvar jer jasno pise da tvornica tolerira do 7 ili 8 deci na 1000km.

Uostalom bilo je rasprava na forumu o tome, ajde malo procesljaj pa se uvjeri...

Motor je izvrstan, jebiga trosi, sta cu mu ja, ne da mi se jos pucat 1000 eura u njega, to kad nesto rikne ili ako se potrosnja jos drasticno poveca onda cu razmisljat o toj opciji...

Ja vjerujem da ce mi s ovim novim i guscim uljem potrosnja bit oko 5-8 deci a to mi je sasvim ok za V6 i malu kilometrazu koju radim... ;)

kad se skupi para ide unutra KL-ZE motor od 200ks, zato ne zelim ulagat u ovoga...

 

 

 

meni se vise cini da si ti toliko zaljubljen u svoj auto da je denial jedina opcija, odnosno ne zelis priznat da je motor vjerojatno u kurcu. :thumbsup:

 

potrosnja ulja ce ti s bilo kojim uljem bit ista, to i ja vjerujem, jer ocito nije do ulja nego motora :thumbsup:

 

 

a volkswagen i njihovi novi dizeli, ne znam, hoces rec da tvoja mazda ima motor iz novog volkswagena ili sam propustio nesto? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...