Jump to content

Tražim auto električara


Risbo

Recommended Posts

... koji zna šta radi..

Znači trenutno imam dva problema

Prvo auto teško pali - anlaser jedva vrti, ali akumulator je ok. Anlaser je repariran prije cca godinu i pol... jučer recimo je vrtio, ali presporo da bi kresnuo...

 

E, sad, drugi problem je malo čudan - kao da imam neke duhove...

Uglavnom događa se da kad se auto malo zagrije (to uglavnom ne radi kad je hladan, ali nije pravilo) i stoji na leru da počne kliktati neki relej, paliti se i gasiti skoro sve lampice na instrumentki, skakati kazaljke itd... uglavnom disko u autu...

Alternator je također repariran prije godinu dana (ležajevi, regler, četkice), tako da neznam koji mu je vrag....

Inače taj problem se javljao i prije reparacije alternatora, pa poslije, pa onda opet ne pa sad opet..... znači bez obzira na sve on ponekad popizdi...

 

Generalno mi električar treba za ovaj drugi problem, a prvi nek rješi usput

I da, hoću nekoga kod kojega ne moram promijeniti 10 stvari da bi to popravio jer nezna šta je pa nabada...

 

Inače radi se o Focusu mk1 2002, 1.8 TDDi, 90 ks

Akumulator je Banner star max 3 godine.

Link to comment
Share on other sites

ma bio sam prije provjeravao mase, ali ništa... one glavne oko motora, u kabini koje sam našao kod nogu i iza pretinca, ali sve je ok....

Inače danas navečer auto normalno upalio jer je toplije... budem išao kod ovog Danijela koji mi je preporučen pa javim dojmove :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Moze savjet?

 

Upalila se lampica od akumulatora u voznji, vozili jos cca 10ak km i parkirali. Nakon 2 dana upalili auto sve ok, krenuli i napravili 100m lampica se opet upalila. Vratili auto u garazu...

 

Za vikend nakon par dana idem upalit auto, samo trk, opet par puta ista stvar - prazna baterija.

 

Dovezem drugi auto, spojim kablove, dam kontakt sve OK, pricekam jedno vrijeme sve puni normalno nista ne tinja i slicno, upalim auto i doslovno je 2 sekunde radio i ugasio se. Nula bodova, nikakve struje nema vise, kljuc ne ide van iz brave itd itd.

 

Odem naprijed osjeti se miris kao skurene gume/plastike malo. Reko ok, vratim kablove nazad u auto i ostavim tako.

 

Popodne donesem punjac za aku, spojimo aku direkt na punjenje (skineml kleme s njega) i aku se puni, cijelu noc do ujutro. Ujutro super reko idemo auto upalit sad ima struje (pod pretpostavkom da alternator ne puni ali budemo se na bateriji odvezli do majstora). Onaj tren kad smo stavili kleme na akumulator, naprijed se alternator zapalio, zadimilio se iz njega samk tako. Naravno strah odmah kleme dolje i to je to. Izdimilo se i gotovo :D

 

Narucimo alternator, dodje novi, stavimo ga, slozi se sve, baterija se u međuvremenu opet napunila, auto pali ko zvrk, sve 5 nema lampice nema nicega.

 

Napravili 10km lampica opet svijetli, direkt u garazu s njim, mjerimo napon uzas, alternator ne puni uopce.

 

11.5-11.6 s dobrim akumulatorom dok auto radi s upaljenim potrosacima.

 

Pregledanl SVE, svi osiguraci ispitani, 5 glavnih ispod + pola pod haubom, svi u redu, struja do alternatora dolazi, od njega dalje ne ide. Stavljen novi aku tu vecer Bosch S4 ista stvar, reko mozda aku jebe...

 

Drugi dan reklamiramo alternator, i danas dobijeml drugi. Stavimo na auto, opet ne puni, 11.5-11.6V i pada dok se vozi duze. Na kraju se auto vise upaliti nece kad duze radi, stavi se pun aku pali ko top.

 

Auto ide sutra u ovlasteni (bar mislim) jer svi koji su gledali kazu da jedino moze biti ECU, da ne daje naredbu novom alternatoru da puni. Je li to moguce?

 

Auto je Dodge Durango 2011god.

Link to comment
Share on other sites

Napon punjenja ste mjerili na akumulatoru ili na alternatoru?

Imao sam slucaj da je + žica (direkt aku-alternator) bila loša i bio je velik pad napona na njoj

 

Mase su dobre?

 

Sim i tam.

 

Mase su OK.

 

Na alternatoru je, 2 nova smo alternatora dobili i s obadva isto... sumnjam da je do njih.

 

Skroz odspojiti, bez plusa i mase? Samo da ga vrti na autu i onda mjerit?

 

Edit: da se razumijemo, nisam elektricar a frend koji radi je jaaako dobar mehanicar ali u struju ne dira previse ako ne mora...

 

A ovi drugi samo kazu pravac Dodge garaza po novi Steuergerät (ecu), dakle 2000+chf iz djepa pa jel je ili nije...

Edited by Vlado206
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...