Jump to content

zamjena instrument table golf 5 2007 god


Recommended Posts

pozdrav, planiram zamjeniti svoju instrument tablu s malim putnim racunalom za onu koja ima veliko putno racunalo

 

 

ALI

 

problem je u tome sto se mora raditi korekcija nekih kodova i korekcija stanja km, jer zelim da trenutno stanje na mojoj tabli bude i na novoj....

trebam preporuku strujica elektricara ili koga vise ko bi se pozabavio s time, znam par stvari a to je da je noviji tip immo4c i da je stara i nova tabla takva

Link to comment
Share on other sites

Postoji procedura u VCDSu za promjenu table, ja sam to svojedobno radio na svom autu, al se ne sjećam detalja. Znam da su kilometri se prepisali automatski, jedino možda je trebalo nešto iskodirat. Trebaju ti samo pinovi od imobilizatora od jedne i druge table...

 

EDIT: Evo, tu je procedura:

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Immobilizer_IV_Immobilizer_Swapping_(Instrument_Cluster)

Link to comment
Share on other sites

Aha, to je onda Crypto tabla. To ide malo teže. Koliko se sjećam ima dvije opcije, ili prebacit pločicu sa EEPROMom ili clone EEPROMA sa stare napravit. Problem je ako je u istom chipu i Immo i ostatak table, onda će ti nova tabla poludit jer radi na drugačiji način od stare, a EPPROM joj daje krive instrikcije. To se meni dogodilo... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...