Jump to content

Gdje kupit opremu za radionu?


CroDriver

Recommended Posts

  • 9 months later...
Gdje ima "namještaja" za radione?

 

Konkterno mislim na visoke, čvrste stolove, čvrste police za teške dijelove, ormare i sl.

 

U Bauhausu ima nešto ali jako slabo...

 

To ti najbolje otić nekom stolaru nek ti napravi nacrte sa nosivom željeznom konstrukcijom i zapuni punom daskom, naravno sve po mjeri. Imam jednu preporuku (kvalitetno i povoljno) ako budeš trebao, zovi.

Link to comment
Share on other sites

Gdje ima "namještaja" za radione?

 

Konkterno mislim na visoke, čvrste stolove, čvrste police za teške dijelove, ormare i sl.

 

U Bauhausu ima nešto ali jako slabo...

 

Imas u Drvnom Centru tih ploha, bar ti nije daleko, a mozda mogu i neki popust skemijat, ako ces trebat, javi... ;)

Link to comment
Share on other sites

Auto Hrvatska, od alata koji tebi treba imaš Unior i Facom, nisu najeftiniji ali se nećeš razočarati.

Najeftinije od dizalica u Auto H. imaš Space koje su ti preimenovani Ravagllioli koji možeš kupiti u Promotehni i koje su malo ispod Nussbauma koji nudi Crom ali u AH imaš Stenhoj koji je vrh ponude ali toliko i košta. U radioni u Radničkoj 182 možeš doći pogledati cijelu paletu proizvoda od svih tipova dizalica, više vrsta balansera, demontirača, optika, jedna ispitna staza, motortestera, ekotestera pa čak i alata.

Ima i rabljenih ali se moraš požuriti zato što jako brzo odlaze :)

 

Link

Edited by Enkei
Link to comment
Share on other sites

Mali OT, ali koji alat slovi kao najbolji, u "narodnoj klasi"?

Tipa Proxxon i sl.

 

Radio sam sa Proxxonom, Uniorom, TopToll-om... i jos raznim smecima koja nisu vrijedna spomena.

 

Sta je Proxxon prozivio tokom godina to su CUDA.. maltretiranja i sadizam cisti bez muke. :D

Dugacki nastavak mi sada vec sluzi kao cekic :D

A kada nesto je gadno zapeceno i nece se odsarafiti da se postavim na trepavice, samo pitam jeli imas proxxon, jer ako nemas necemo ga uspijeti odsarafiti :D

 

Samo proxxon za mene .. za tu cijenu koja je za njega ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...