Jump to content

Gdje kupit opremu za radionu?


CroDriver

Recommended Posts

Samo da napomenem još jednu stvar:

 

TOPTUL Professional Tools, unless otherwise specified, are unconditionally guaranteed against defects in materials and workmanship for the life of the tool.

We will repair or replace any tool that fails to give satisfactory service, on the condition that the tool has not been abused or modified and that it is returned to an authorized warranty

Link to comment
Share on other sites

Samo da napomenem još jednu stvar:

 

TopTull mi je pukao drugi put kada sam ga primio u ruku... a treci put kada sam ga primio se spigao, i to na sarafima koje svakodnevno sa proxxonom odsarafljujem vec godinama :D

A kosta (kada sam zadnji put gledao) vise od duplo od Proxxona..

 

Tako da ga koristim od tada samo za fino sarafljenje - unutrasnjost i sl. :D

Link to comment
Share on other sites

TopTull mi je pukao drugi put kada sam ga primio u ruku... a treci put kada sam ga primio se spigao, i to na sarafima koje svakodnevno sa proxxonom odsarafljujem vec godinama :D

A kosta (kada sam zadnji put gledao) vise od duplo od Proxxona..

 

Tako da ga koristim od tada samo za fino sarafljenje - unutrasnjost i sl. :D

 

Ti si uspio i karting tuđi potrgat, tako da me nebi čudilo da i ovo potrgaš...:rofl:

 

To svima piše ali kada ga dođeš reklamirati ustanove grešku od strane korisnika i ništa od garancije :D

 

Vjerojatno, ali mi smo onda imali tu sreću da nam nitko još nije došao reklamirati alat. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

unior je postao SMECE, nema veze sa uniorom od prije 20 godina

 

u 3 godine strgo sam 4 gedore 15 (1/2")

dvije račne

jedan kruti nastavak

 

Slazem se, ja sam isto prestao kupovat Unior. Cijena je visoka, a kvaliteta zakurac, to se sve u Sloveniji radi. Nekad davno je to bio THE alat.

 

Po novom sve od Proxxona ako nadjem, cijena prihvatljiva, do danas jos nisam nista od alata ostetio, a bio je izlozen velikim opterecenjima.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se, ja sam isto prestao kupovat Unior. Cijena je visoka, a kvaliteta zakurac, to se sve u Sloveniji radi. Nekad davno je to bio THE alat.

 

Po novom sve od Proxxona ako nadjem, cijena prihvatljiva, do danas jos nisam nista od alata ostetio, a bio je izlozen velikim opterecenjima.

 

Koristim Unior svaki dan već 4 godine i samo su papagajke u banani pa koristim Knipexove koje su neusporedivo bolje, sa ostatkom opreme nema nikakvih problema zasada.

Link to comment
Share on other sites

jebl.. vas promotehna i crom ... katastrofa od debila i nestrucnosti

 

sto se alata tice kupis Snap on i ne mislis na nista

 

o hebo te , snap on je 2 put skuplji od bilocega, nisam vidio ni jednu komponentu koja je ispod 1000 kuna , ima snap on-a u diapromu.

Link to comment
Share on other sites

jebl.. vas promotehna i crom ... katastrofa od debila i nestrucnosti

 

sto se alata tice kupis Snap on i ne mislis na nista

 

to ko da si reko kupiš Rolls Royce i miran si što se tiče auta...pa narvno da bi imo Snap i Rollsa samo kak da ja ovim svojim šljakerima dajem alat kojeg uredno gube (Snap teško da bi strgali)

a što se tiče stručnosti Croma i drugih neznam šta ti ne štima?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...