Jump to content

Ciscenje kocionih diskova. Kako, cime?


Recommended Posts

Ima dva prednja samoventilirajuca diska 321 mm koji su mi bili na OPC-u i koji su skinuti kad je auto otisao. Diskovi nemaju par tisuca km i stoje mi u radnji vec pet godina i kad sam ih danas otpakirao, uhvatili si boju i koliko vidim samo je povrsinski i dalo bi se posmirglati. Pitao sam za pjeskarenje pa su mi rekli da nemogu na fino tako pa me zanima cime skinuti to efikasno jer nije problem odsmirglati ovo izvana vec prostor izmedju dva diska..

 

Rado bi ih se rijesio jer su to Tarox G88 diskovi, dakle vrh i stoje mi bezveze i zauzimaju mjesto a placeni su ko suho zlato onda...

 

Svaka informacija dobrodosla :)

 

XLhQ6QC.jpg

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Kad se stave na auto, par puta zakocis bit ce sjajni ko novi.

 

kociona povrsina da ali se ce vidjeti ovo udubljeno a kad stavis na fensi auto onda ti nije bas da vidis da izgleda hrdjav :D

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Oprat antikorozinom i posprejat primerom pa onda ekscentričnom brusilicom sa finim brusnim tipa 600 ili više lagano skinut s kočione površine i to je to...ja sam svoje zimmermane tako zaštitio i nema greške i nisu zahrđali

Link to comment
Share on other sites

jos jedno pitanje, obzirom da ce ici u prodaju na njuskalo cim ih ocistim a pasu na sve ove astre h i zafire b sa pet rupa, tko se tu od forumasa bavi time i moze napraviti nove nosace kljesta cisto da znam preporuciti covjeka eventualnom buducem kupcu

 

grazias

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

jos jedno pitanje, obzirom da ce ici u prodaju na njuskalo cim ih ocistim a pasu na sve ove astre h i zafire b sa pet rupa, tko se tu od forumasa bavi time i moze napraviti nove nosace kljesta cisto da znam preporuciti covjeka eventualnom buducem kupcu

 

grazias

 

 

.

 

Bas radim Drahicu nosače pa slikam kada ce biti gotovi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...