Jump to content

Poliranje i lakiranje farova, gdje napraviti


Recommended Posts

prije sam koristio neku sonax pastu i krpica i deri misko dok ti ruka ne odpadne..ili na masinu ako je bas jako matiran i žut..kod masine opet treba pazit da ne ostanu svirlovi i ne stiskat jako i nakraju premaz/vosak kao zastita bez lakiranja...kod lakiranja je problem da se oce lak dic... ako nemres sam to napravit ..za preporucit Autopartes

Link to comment
Share on other sites

Ja sam dao polirat na 3-4 auta kod troje razlicitih ljudi (igrom slucaja) koji se bave tim, od covjeka kaj doma u garazi radi do firme koja popravlja stakla, i svi su mi dobro napravili, 150-200 kn. Nitko mi nije nista lakirao. Ali ti vjerojatno trazis po Rijeci, pa ce ti to morat netko od tamo sugerirat

Link to comment
Share on other sites

ma ok mi je za ispolirat nije problem. ali to lakiranje poslje (da far ne matira nakon poliranja s vremenom) me brine. Da li ce bit far ljepo proziran ko sad, nakon poliranja i lakiranja?

 

ako je samo poliranje, nakon koliko ce far opet bit mat, i da li je moguce drugo poliranje? staklo plasticno mi izgleda tanko.

Edited by Drag_steer
Link to comment
Share on other sites

kupi si brusnog papira od 300 npr pa do 3000

Oblijepi oko fara pik trakom da ne potegneš po haubi i braniku

Uzmi šlauf ili flašu čiste vode

Polij lampu i brusi od 300 pa 500 pa 1000 uz neprestano polijevanje

(Ako ti se čini da si još više sjebao ne brini,sve bu ok)

kad završiš sa 3000 nanesi sredstvo za poliranje i dobro izpoliraj rukom ili strojem

(preporučujem rukom ako nisi dosad to radio) jbg malo će te boljet ruka drugi dan

Nakon toga ja imam neko sredstvo kao poslije poliranja kaj se nanese na far i namaže i nakon 10min ispolira krpom( neka nano zaštita kuracpalac) i to je to.nemoj lakirati jer danas sutra ako ideš opet polirat lak nečeš skinuti dolje,lak će ti popucati od udara kamenčića i bit će koma.naravno nakon ovakvog tretmana buš opet polirao za 2-3 god ali stvarno možeš sam doma,ne moraš plačat a i gušt je nešto sam napraviti ..

Link to comment
Share on other sites

Njegovi su u dosta dobrom stanju nego zeli skinuti ono ljepila sta je ostalo od obrva.

Sto se tice slajfanja to nije bed....

 

Ja sam od ovog

 

DSC00035.jpg

 

dobio ovo..

 

DSC00273.jpg

 

Je da nisu farovi ali su mi neki isto sugerirali da bacim sloj laka kod pitura i da on zapece samo sta bi s vremenom malo pozutilo...

Ja sam na Dectane farovima imao sloj laka koji se lagano skinuo od par sezona zime...tj na nekim djelovima malo popucao...

Link to comment
Share on other sites

Njegovi su u dosta dobrom stanju nego zeli skinuti ono ljepila sta je ostalo od obrva.

Sto se tice slajfanja to nije bed....

 

Ja sam od ovog

 

DSC00035.jpg

 

dobio ovo..

 

DSC00273.jpg

 

Je da nisu farovi ali su mi neki isto sugerirali da bacim sloj laka kod pitura i da on zapece samo sta bi s vremenom malo pozutilo...

Ja sam na Dectane farovima imao sloj laka koji se lagano skinuo od par sezona zime...tj na nekim djelovima malo popucao...

 

Mozes postupak napisat za felge?

Link to comment
Share on other sites

Skidanje boje dynamatom i slicnim sredstvom koliko ide.

Zatim sam krenuo od brusnog 100 jer je bilo jako jako grezo, pa 120,180,200,240,400,500,800,1000,1200,1500,2000 (tako nekim redom ali je najjveca bila 2000)

Uzeo sam sve koje sam mogao po redu...

Poliranje poslje ide sa plavom kredom koju sam kupio od ekipe sta polira inoxe

Link to comment
Share on other sites

Hvala na savjetima za poliranje, farovi su ok ali ce se morat polirat radi ljepila koje se neda skinut sa fara drugacije.

 

Uv zastita..jel to lakiranje ili nesto drugo?

 

Ako se far moze vise puta polirat mozda bi stavio prozirnu foliju nakon poliranja.. jel ko to radio?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...